Skip to main content

Iekšlietu ministrijā spriedīs par sociālo garantiju sistēmas pilnveidošanu

Otrdien, 5. jūlijā plkst. 10.00 Iekšlietu ministrijā notiks pirmā sanāksme, kurā kopā ar sociālajiem partneriem tiks uzsākta normatīvajos aktos paredzēto sociālo garantiju amatpersonām ar speciālajām dienesta pakāpēm izvērtēšana un spriests par priekšlikumiem sociālo garantiju sistēmas pilnveidošanai.

Lai izstrādātu priekšlikumus sistēmas pilnveidošanai ir izveidota darba grupa, kuras vadītājs ir IeM Nozares politikas departamenta vadītājs Dimitrijs Trofimovs. Darba grupā ir pārstāvēti arī iekšlietu dienesti – Valsts policija, Drošības policija, Valsts robežsardze, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests.

No sociālo partneru puses sanāksmē aicināti piedalīties Latvijas apvienoto policistu arodbiedrība, Neatkarīgā policistu arodbiedrība, Latvijas Iekšlietu darbinieku arodbiedrība, Latvijas Policistu arodbiedrība, Latvijas Juristu apvienība, Latvijas Robežsargu asociācija, Latvijas Brīvo arodbiedrību savienība, Latvijas Apvienoto Biedru arodbiedrība.

Darba grupai jāizstrādā priekšlikumi un jāiesniedz līdz 1. oktobrim iekšlietu ministra pienākumu izpildītājam, tieslietu ministram A. Štokenbergam.

Informāciju sagatavoja:
Gunta Skrebele
Iekšlietu ministrijas
Administratīvā departamenta
Sabiedrisko attiecību un organizatoriskā darba nodaļas vadītāja
Tālr.: 67219363
[email protected]

 

 

Dalies ar ziņu