Skip to main content

Iekšlietu ministrija Ziemassvētkos sveiks Sociālo pakalpojumu centra „Mercendarbe” bērnus

Iekšlietu ministrija ir uzsākusi draudzību ar Baldones novada Sociālo pakalpojumu centra „Mercendarbe” bērniem, kuriem uz Ziemassvētkiem tiks dāvāti ministrijas darbinieku sarūpēti pārsteigumi. Sadarbību iecerēts turpināt arī turpmākā gada garumā, bērniem organizējot informatīvus un izglītojošus pasākumus.

Iekšlietu ministre Linda Mūrniece atzīst, ka svarīgākais ir radīt bērniem tādu vidi, kurā viņi jūtas pasargāti, novērtēti, sadzirdēti, tāpēc nozīmīgs ir sociālās aprūpes centra darbinieku veikums. Vienlaikus Iekšlietu ministrija ir gatava dot arī savu artavu bez vecāku gādības palikušo bērnu izglītošanā un iepriecināšanā.
„Sabiedrība ir tāda, kādu to veidojam mēs – gan ikdienā, gan svētkos sniedzot palīdzīgu roku tiem, kuriem tas visvairāk nepieciešams. Ziemassvētkos mēs katrs ticam brīnumiem un šajos svētkos esam izvēlējušies piepildīt to bērnu sapņus, kuri savu ikdienu pavada Baldones Sociālo pakalpojumu centrā. Turklāt ceru, ka mums izdosies nezaudēt saikni ar šiem bērniem arī ikdienā,” norāda L. Mūrniece.

„Atzinīgi vērtēju Iekšlietu ministrijas ieceri veidot sadarbību ar mūsu iestādi, kurā pajumti raduši 12 bērni. Ministrijas atsaucību vērtēju ļoti augstu, jo tieši šajā brīdī bērniem ir nepieciešama palīdzība, kas nereti nav tikai dāvana, bet saruna ar viņiem, apziņa, ka viņi tiek sadzirdēti un izprasti, ka viņi nav vieni šajā pasaulē ar savu sirdssāpi. Tā būs unikāla iespēja bērniem tikties ar ministri Lindu Mūrnieci, kopā piedalīties svētku pasākumā, lai gūtu jaunas un pozitīvas emocijas un spēku ikdienas dzīvei,” atzīst „Mercendarbe” direktors Kristaps Keišs.

Iekšlietu ministre pie „Mercendarbe” bērniem viesosies 16. decembrī, lai nogādātu ministrijas darbinieku sarūpētās dāvanas un piedalītos kopīgā svētku pasākumā.

 

Informāciju sagatavoja:
Gunta Skrebele
LR Iekšlietu ministrijas
Administratīvā departamenta
Sabiedrisko attiecību un organizatoriskā darba nodaļas vadītāja
Tālr.: 67219363
[email protected]

Dalies ar ziņu