Skip to main content

Iekšlietu ministrijas budžeta samazinājums

Šodien, 16. novembrī, pēc diskusijām Ministru kabineta sēdē iekšlietu ministre Linda Mūrniece guvusi Ministru kabineta locekļu atbalstu iekšlietu sistēmai, kā rezultātā uz šo brīdi panākta vienošanās, ka 2011. gada budžeta samazinājums Iekšlietu ministrijai, iepriekš Finanšu ministrijas plānoto 6,5 mlj.Ls vietā, būs uz pusi mazāks – 3,2 mlj.Ls.

„Sabiedriskās kārtības un drošības nodrošināšana ir valsts pamatfunkcija, un tās īstenošanai jebkādos ekonomiskos apstākļos ir jābūt vienai no prioritātēm. Prieks, ka mani kolēģi valdībā to saprot un atbalstīja mazāku budžeta samazinājumu iekšlietu sistēmai. Liels nopelns tajā, ka panācām mazāku izdevumu samazinājumu, ir arī Latvijas Brīvo arodbiedrību savienības priekšsēdētāja vietniekam Egilam Baldzēnam. Paldies viņam par izpratni,” uzsver iekšlietu ministre Linda Mūrniece.

Runājot par izdevumu pozīcijām, kur tiks panākts nepieciešamais 2011. gada budžeta izdevumu samazinājums, iekšlietu ministre norāda: „Kā jau iepriekš minēju, budžeta samazinājumu neīstenosim uz atlīdzības rēķina. Nepieciešamo samazinājumu ir iespējams atrast optimizējot administratīvās un atbalsta funkcijas dienestos, kā arī pārskatot saimnieciskās lietas.”

Vakar iekšlietu ministre Linda Mūrniece parakstīja rīkojumu Iekšlietu ministrijai padotībā esošo dienestu un iestāžu vadītājiem, ar kuru aizliegusi, veicot budžeta konsolidācijas pasākumus, samazināt darbinieku atlīdzību.

 


Informāciju sagatavoja:
Viktorija Šembele
Iekšlietu ministres padomniece
Tel. 29468106
[email protected]

Dalies ar ziņu