Skip to main content

IeM darbinieku ziedojumi iepriecina Sociālo pakalpojumu centra „Mercendarbe” bērnus

Ceturtdien, 16. decembrī iekšlietu ministre Linda Mūrniece un valsts sekretāres vietniece Ingūna Aire viesojās pie Baldones novada Sociālo pakalpojumu centra „Mercendarbe” audzēkņiem, kuriem tika dāvāti par Iekšlietu ministrijas darbinieku ziedojumiem sarūpētie pārsteigumi.

Līdz ar ministri pie bērniem viesojās arī Valsts policijas tēli runcis Rūdis un bebrs Bruno, kuri atgādināja bērniem par ceļu satiksmes drošību un dalīja atstarotājus.

„Mercendarbe” bērni sarūpēja arī savus pārsteigumus – mazā Kristiāna lasīja dzejoli, un lielākie bērni bija sagatavojuši teatrālu uzvedumu „Ziemassvētki”. Ar savu priekšnesumu iepriecināja arī Baldones mūzikas skolas audzēkņi. Ministre apsveica „Mercendarbe” iemītniekus ar gaidāmajiem Ziemassvētkiem un novēlēja bērniem, lai katram būtu uzticami draugi, kas ikdienā neaizmirstu sagādāt prieku viens otram. Par draudzību bija arī ministres stāstītā pasāka par pelēnu un lācēnu.

Atzinīgus vārdus iekšlietu ministrei L. Mūrniecei izteica „Mercendarbe” direktors Kristaps Keišs. Tika nolemts turpināt iesākto sadarbību arī nākotnē, organizējot dažādus informatīvus un izglītojošus pasākumus bērniem.

Informāciju sagatavoja:
Gunta Skrebele
LR Iekšlietu ministrijas
Administratīvā departamenta
Sabiedrisko attiecību un organizatoriskā darba nodaļas vadītāja
Tālr.: 67219363
[email protected]

Dalies ar ziņu