Skip to main content

IeM dienestiem piešķirti līdzekļi speciālo apģērbu un degvielas iegādei

Ceturtdien, 25. novembrī Ministru kabineta(MK) ārkārtas sēdē atbalstīts MK rīkojuma projekts “Par pamatbudžeta apropriācijas pārdali starp ministrijām”, kura ietvaros atbalstīta arī līdzekļu piešķiršana Iekšlietu ministrijas dienestu – Valsts policijas, Valsts robežsardzes un Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta funkciju nodrošināšanai.

Lai segtu izdevumus, kas saistīti ar formas tērpu, speciālo apģērbu un degvielas iegādi Valsts policijai tiks piešķirti 413 520 lati, Valsts robežsardzei – 193 406 lati un Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestam – 276 668 lati.
Finansējuma piešķiršana ir būtiska, lai policijas un glābšanas dienesta darbinieki varētu laikus izbraukt uz notikuma vietā un kvalitatīvi veikt savus darba pienākumus.

Jau ziņots, ka saistībā ar nepietiekamo finansējuma apmēru vairāku gadu garumā un ievērojamu izdevumu samazinājumu 2009. un 2010.gadā Iekšlietu ministrijas sistēmas iestāžu darbinieki nebija pietiekami nodrošināti ar formas tērpiem, speciālo apģērbu un individuālās aizsardzības līdzekļiem, kā arī apkures un transporta vajadzībām nepieciešamo degvielu.

 

Informāciju sagatavoja:
Gunta Skrebele
LR Iekšlietu ministrijas
Administratīvā departamenta
Sabiedrisko attiecību un organizatoriskā darba nodaļas vadītāja
Tālr.: 67219363
[email protected]

Dalies ar ziņu