Skip to main content

Ingrīda Circene darba vizītē apmeklēs Saldus novadu

Rīt, 16. aprīlī, Saeimas deputāte Ingrīda Circene (JL) kopā ar Saldus domes priekšsēdētāja vietnieku un deputātu Māri Zustu (JL) tiksies ar Saldus novada iedzīvotājiem – pensionāru apvienību, jauniešiem un sociālās mājas iemītniekiem, lai pārrunātu šī brīža aktualitātes novadā un valstī kopumā.

Vizītes ietvaros plānots apmeklēt Saldus profesionālo vidusskolu, kur deputāti ar jauniešiem diskutēs par izglītības sistēmas reformu, tās piedāvātajām iespējām un nākotnes perspektīvām, turpinot studijas Latvijā.

Pulksten 12:00 paredzēta tikšanās ar Saldus novada pensionāru apvienību, lai pārrunātu šī brīža aktuālos jautājumus novadā un valstī kopumā.

Vizītes turpinājumā, pulksten 14:30, plānots apmeklēt Saldus sociālo māju, lai diskutētu par sociālās drošības atbalsta programmas iespējām un citiem jautājumiem.

Vizītes noslēgumā plānots apmeklēt arī Saldus ģimenes atbalsta centru, kur, tiekoties ar centra apmeklētājiem, pārrunātu attīstības un izaugsmes iespējas novadā, kā arī diskutētu par dažādiem aktuāliem jautājumiem novadā.

Dalies ar ziņu