Skip to main content

Izstrādās strukturālo reformu plānu 2011. – 2014. gadam

Pēc Ministru prezidenta Valda Dombrovska iniciatīvas 15. februārī plkst.15:00 tiks sasaukta Reformu vadības grupas sēde, lai uzsāktu darbu pie kvalitatīvi jauna Strukturālo reformu plāna 2011. – 2014. gadam.

Sēdes laikā V. Dombrovskis prezentēs savu redzējumu par vidējā termiņā īstenojamiem uzstādījumiem, lai sagatavotu efektīvu valsts pārvaldes strukturālo reformu plānu. Ministru prezidents uzsver, ka līdz šim izmantotās strukturālo reformu metodes sevi ir izsmēlušas un nākotnē vairs neļaus sasniegt ilgtspējīgus un noturīgus rezultātus. Tādēļ nekavējoši nepieciešams vienoties par kvalitatīvi jauna plāna izstrādi.

Kā zināms, Reformu vadības grupa tika izveidota 2009. gada vasarā, lai valdība kopīgi ar sociālajiem partneriem un nevalstiskajām organizācijām diskutētu par valsts budžeta sagatavošanas gaitu, valsts pārvaldes strukturālajām reformām. Reformu vadības grupu vada Ministru prezidents V. Dombrovskis, tāpat sastāvā ietilpst finanšu ministrs, sociālo partneru – Latvijas Darba devēju konfederācijas un Latvijas Brīvo arodbiedrību savienības – pārstāvji, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera, Latvijas Pašvaldību savienība, Saeimas Budžeta un finansu komisijas vadītājs u.c.

Informāciju sagatavoja:
Līga Krapāne
Ministru prezidenta preses sekretāre
Tālr.: +371 67082865
[email protected]

 

Dalies ar ziņu