Skip to main content

Izveido VIENOTĪBAS Jauniešu padomi

Vakar, 11. novembrī, politisko partiju apvienību VIENOTĪBA veidojošo partiju – „Jaunais laiks”, „Pilsoniskā savienība” un „Sabiedrība citai politikai” – jauniešu organizācijas parakstījušas vienošanos, kas, turpinot iepriekš sekmīgi iesākto sadarbību, paredz VIENOTĪBAS Jauniešu padomes izveidi.

„11. novembris ir īpaša diena. Diena, kad atceramies mūsu drosmīgos karavīrus, kuri, nežēlojot sevi, pirms 90 gadiem izcīnīja brīvību un neatkarību Latvijai. Šo dienu esat izvēlējušies, lai izveidotu VIENOTĪBAS Jauniešu padomi. Tagad jūsu spēkos ir tiekties pēc vēl augstākiem mērķiem, sasniegt vairāk, paveikt to, kas paveicams tikai daudzskaitlīgai un spēcīgai komandai. Mūsu valstij ir un būs vajadzīgi jauni un gaiši prāti un drosmīgas idejas, tādēļ novēlu jums neizsīkstošu iedvesmu, komandas garu un vienmēr klātesošu draugu atbalstu,” ar jaunu sadarbības posma uzsākumu jauniešus apsveica VIENOTĪBAS līdzpriekšsēdētāja, Saeimas priekšsēdētāja Solvita Āboltiņa.

VIENOTĪBAS Jauniešu padome sastāv no divpadsmit locekļiem, kurus darbam tajā deleģējusi katras organizācijas valde. Padomei tika iecelts arī priekšsēdētājs – Andris Grafs un divi līdzpriekšsēdētāji – Ivars Bandonis un Loreta Skaburska, katrs pārstāvot savu organizāciju.

Ņemot vērā apvienības VIENOTĪBA publiski pausto ieceri nākotnē izveidot vienotu politisko partiju, arī tās jauniešu organizācijas ir apņēmušas sniegt savu redzējumu par kopējas partijas perspektīvām.

“Mums ir svarīgi parādīt vēlētājiem, ka iecere nākotnē veidot vienu spēcīgu, demokrātisku partiju nav bijis tikai priekšvēlēšanu triks, bet gan loģisks VIENOTĪBAS turpinājums,” uzsver jaunieceltais VIENOTĪBAS Jauniešu padomes priekšsēdētājs Andris Grafs.

Viņš arī norādīja, ka VIENOTĪBAS Jauniešu padomes galvenais uzdevums būs piedāvāt konstruktīvus priekšlikumus un idejas, kā īstenot valdības deklarācijā noteiktos uzdevumus.

Politisko partiju apvienību VIENOTĪBA veidojošo partiju – „Jaunais laiks”, „Pilsoniskā savienība” un „Sabiedrība citai politikai” – jauniešu organizācijas pārstāv vairāk nekā septiņus simtus jauniešu no visas Latvijas. Jaunieši, darbojoties četrpadsmit reģionālajās nodaļās, iesaistās lēmumu pieņemšanas procesā gan pašvaldību, gan valsts līmenī. Padomes mērķis ir mainīt sabiedrības, īpaši jaunu cilvēku negatīvo attieksmi pret politiku, parādot, ka, darbojoties visiem jauniešiem kopā, ir iespējams panākt labvēlīgas izmaiņas valstī.

 

Informāciju sagatavoja:
Laila Timrota
Apvienības VIENOTĪBA preses sekretāre
Tālr.: 29373547
E-pasts: [email protected]

Dalies ar ziņu