Skip to main content

Toms Krastenbergs: Jā!

VJO Jelgavas nodaļa dibināta 2011. gada 23. jūlijā un ar šo datumu arī es esmu sācis savas politiskās gaitas. Esam gandrīz jau vienu gadu veci un ar motivāciju un velmi strādāt arī turpmāk. Jelgavas nodaļas darbība balstīta uz Latvijas valsts un Jelgavas pilsētas jauniešu izglītošanu, nodrošinot zināšanas par politiskiem procesiem, kā arī iesaistīt viņus pašus tajā. Esam pārliecināti, ka tieši jaunajiem ir jāiet politikā, jo ir pienācis tāds laiks, ka nepietiek tikai ar jaunām un radošām idejām biznesā, tās ir jāienes arī politikā. Jelgava – lielākā studentu pilsētā Latvijā – ir tā vieta, kur tam ir jānotiek.

Mūsu valsts nākotne ir mūsu pašu rokās, jā, mēs esam uz pareizā atlabšanas ceļa un izaugsme ir sasniegta, ko pierāda eksporta pieaugums, bezdarba kritums un Latvijas kredītreitinga pieaugums pasaulē, nodokļi jau sen pārsniedz prognozes un sāk atkopties arī būvniecība, kas ir galvenais ekonomikas dzinējspēks. Protams būtisks faktors ir mūsu meži. Tā ir vienīgā nozare, kas krīzes laikā neguva būtiskus zaudējumus. Un visstraujāk attīstījās pēc krīzes pirmā viļņa.

Mēs varam priecāties un būt gandarīti, jo esam tā Eiropas valsts, kas visstraujāk attīstās, bet mums priekšā vēl ir daudz pārbaudījumi, mums vajag noturēt Latvijas iedzīvotājus, jāturpina samazināt bezdarbu līmeni, atbalstīt ģimenes, jo tieši ģimenes ir valsts veiksmes garants. Ir jāsamazina korupcija un ēnu ekonomika, lai vēl vairāk veicinātu ekonomikas attīstību.

Lai šos pārbaudījumus sasniegtu ir jānāk jaunajiem politikā.

Es sāku kā vienkāršs jaunatnes nodaļas biedrs, kam bija daudz dažādas idejas, un es viņas vēlējos realizēt. Jau pēc kāda laika nodibināju Jelgavā Vienotības Jaunatnes organizācijas nodaļu un tiku ievēlēts Vienotības Jaunatnes organizācijas valdē. Es līdz šim esmu ieguvis neatsveramu pieredzi, un turpinu pilnveidot savas zināšanas arī ikdienā.

Bloga autors: Toms Krastenbergs

Dalies ar ziņu