Skip to main content

Jānis Rozenbergs – JAUNĀS VIENOTĪBAS līderis apvienotajā Cēsu novadā

Cēsu novada domes priekšsēdētājs Jānis Rozenbergs 2021. gada pašvaldību vēlēšanās būs partiju apvienības JAUNĀ VIENOTĪBA saraksta līderis apvienojamā Cēsu novada teritorijā.

Jānis Rozenbergs, Cēsu novada domes priekšsēdētājs: “Šīs būs pavisam citādas vēlēšanas nekā iepriekš. Pēc administratīvi teritoriālās reformas jaunā Cēsu novada teritorijā būs septiņi novadi – tas būs daudz lielāks novads, ar katras teritorijas izaicinājumiem un spēcīgām identitātēm. Taču vienlaikus tā ir lieliska iespēja, apvienojot katra novada stiprās puses, infrastruktūru un speciālistus, padarīt ikviena iedzīvotāja dzīvi labāku.”

Rozenbergs akcentē, ka, gatavojoties vēlēšanām, nokomplektēta pieredzējusi un enerģiska komanda, kurā pārstāvēti iedzīvotāji no visiem reģiona novadiem: Amatas, Cēsu, Jaunpiebalgas, Līgatnes, Pārgaujas, Priekuļu un Vecpiebalgas.

Nereti dzirdēti mīti, ka jaunajā novadā Cēsis “apēdīšot” pārējos vai ka JAUNĀS VIENOTĪBAS saraksts būs pilsētas saraksts. Veidojot savu komandu, esam ievērojuši vienlīdzīgas pārstāvniecības principu, tāpēc no apkārtējiem novadiem būs vairāk kandidātu nekā no Cēsu pilsētas,” norāda J. Rozenbergs. Viņš arī uzsver: “Esmu lepns būt daļa no šīs komandas – ikviens mūsu saraksta cilvēks, ar kuriem iepazīstināsim nedaudz vēlāk, ir sevi pierādījis darbos un vienlaikus ir zināms un augstu vērtēts savās kopienās”.

Cēsu novada domes priekšsēdētāja ieskatā tieši padarītie darbi būs tie, pēc kā jaunā novada vēlētāji vērtēs kandidātus, dodoties pie vēlēšanu urnām.

Pārskatot iepriekšējo vēlēšanu programmu Cēsu un Līgatnes novados, ko vadīja VIENOTĪBA, redzams, ka kopdarbā programma ir vai nu izpildīta vai izpildes procesā par vismaz 80%. Tas nav ideāli, jo daudzas lietas, kā pierādīja pandēmija, nereti ir ārpus cilvēku ietekmes, taču tas vienlaikus ir rādītājs, uz ko varam raudzīties ar lepnumu. Tas arī ir mūsu godavārds visa novada vēlētājiem, ka nesolām populistiskas frāzes, bet plānojam konkrētus un izmērāmus darbus. To ievērojam, rakstot arī nākamo četru gadu partijas programmu jau apvienojamajam Cēsu novadam.”

Rozenbergs ieskicē, ka galvenais uzsvars programmā tiks likts uz kvalitatīvu un pieejamu izglītību, novada ceļu infrastruktūru un uzņēmējdarbības vidi, gādājot arī par veselības aprūpes pieejamību, kultūras, vides aizsardzības un pašvaldības klientu servisa attīstību.

Programmu balstām gan darba pieredzē, gan datu analīzē, gan uzklausītajās iedzīvotāju vēlmēs. To veidojam tādu, lai ikvienam cilvēkam, ikvienam pagastam un ikvienai apdzīvotai vietai svarīgākie jautājumi būtu iekļauti,” paskaidro J. Rozenbergs.

Cēsu novada domē pašlaik ir 15 deputātu mandāti, no kuriem 11 ir politiskajai partijai VIENOTĪBA. Apvienotajā Cēsu novadā tiks ievēlēti 19 deputāti. Pašvaldību vēlēšanas notiks 2021.gada 5.jūnijā ar iespēju nobalsot iepriekš.

Plašāk par partiju apvienības JAUNĀ VIENOTĪBA piedāvājumu 2021. gada pašvaldību vēlēšanām plānots informēt 13. martā, partijas VIENOTĪBA Domes sēdē.

JAUNĀ VIENOTĪBA ir partiju apvienība, ko veido sešas partijas – VIENOTĪBA, “Kuldīgas novadam”, “Tukuma pilsētai un novadam”, “Valmierai un Vidzemei”, “Jēkabpils reģionālā partija” un “Latgales partija”. Partiju apvienības valdes priekšsēdētājs ir Ministru prezidents Krišjānis Kariņš.

Papildus informācijai:
Partiju apvienība JAUNĀ VIENOTĪBA
E-pasts: [email protected]
Tālr.: +371 67205472

Dalies ar ziņu