Skip to main content

Jāpārtrauc „Rīgas satiksmes” politizācija

Rīgas domes Vienotības deputātu frakcijas priekšsēdētāja Sarmīte Ēlerte ir nosūtījusi pieprasījumu Rīgas domes priekšsēdētājam Nilam Ušakovam, kurā vēlas noskaidrot, vai četru Latvijas radiostaciju pārraidītā reklāma par sabiedriskā transporta biļešu cenas pieaugumu, kuru 13 000 eiro apjomā apmaksājusi „Rīgas satiksme”, ir saskaņota ar domes priekšsēdētāju un kas tiks darīts, lai pārtrauktu „Rīgas satiksmes” politizāciju.

Deputāte uzskata, ka Latvijas radiostacijās, tajā skaitā Latvijas radio 1, pārraidītā reklāma par sabiedriskā transporta biļešu cenu gandrīz divkārtēju pieaugumu Rīgā ir neobjektīva, klausītājus maldinoša un politizēta. Atbildību par Saskaņas centra un Gods kalpot Rīgai dubultoto braukšanas maksu sabiedriskajā transportā tiek mēģināts novelt uz valdību.

„Ir nepieļaujami, ka tiek politizēta kāda no Rīgas kapitālsabiedrībām. Nilam Ušakovam tas būtu steidzami jānovērš. Rīgas satiksmei ir jāpadara savi mājas darbi, uz kuriem norādīja Valsts kontrole, un kuru ieviešana samazinātu uzņēmuma izmaksas un arī biļešu cenas, nevis jānodarbojas ar politizētu reklāmu,” uzsver Sarmīte Ēlerte.

Šodien četrās Latvijas radiostacijās izskanēja apmaksāta audio reklāma, kurā pausts „Rīgas satiksmes” vadības viedoklis par sabiedriskā transporta biļešu cenu pieaugumu.

Papildus informācija:
Nils Josts
RD VIENOTĪBAS frakcijas sabiedrisko attiecību speciālists
Tālr.: 67105864

Dalies ar ziņu