Skip to main content

JAUNĀ VIENOTĪBA aicina būt aktīviem Lielajā Talkā

Partiju apvienība JAUNĀ VIENOTĪBA uzskata, ka pilsoniskā iniciatīva rīkot Lielo Talku ir nozīmīga ne vien vides sakopšanai, bet arī sabiedrības izglītošanai par ilgtspējīgu vides politiku, tādēļ apvienība aicina Latvijas iedzīvotājus būt aktīviem un iesaistīties talkā.Krišjānis Kariņš, Ministru prezidents, partiju apvienības JAUNĀ VIENOTĪBA valdes priekšsēdētājs: “Lielā Talka mums visiem atgādina un aicina rūpēties par vidi, kurā dzīvojam, domājot par nākamajām paaudzēm un ilgtspējīgu attīstību. Man ir patiess prieks, ka Lielās Talkas akcija mudina cilvēkus būt labākiem, arī ikdienā, un palīdzēt cits citam. Veidosim mūsu Latviju skaistu un sakoptu!”
Valdis Dombrovskis, Eiropas Komisijas viceprezidents: “Latvijas daba ir viena no skaistākajām pasaulē. Tā veido mūsu dzīves kvalitāti. Bet tīru un sakoptu vidi nevar pieņemt kā pašsaprotamu faktu. JAUNĀ VIENOTĪBA apņemas veidot tādu politiku, kas ļaus nosargāt mūsu dabas bagātības un cīnīties pret klimata pārmaiņām, kas ir drauds ne tikai Latvijai, bet arī pasaulei. Eiropas Parlaments jau ir pieņēmis lēmumu aizliegt vienreizlietojamos plastmasas izstrādājumus, kas veido 70% no jūras piesārņojuma. Taču ilgtermiņā mūsu mērķis ir pāriet uz videi un klimatam draudzīgu ekonomikas modeli, un tā būs arī jaunā Eiropas Parlamenta prioritāte.”
Partiju apvienība JAUNĀ VIENOTĪBA Lielās Talkas aktivitātēs ir iesaistījusies kopš šīs iniciatīvas pirmsākumiem. Šogad apvienības biedri kopā ar Ministru prezidentu Krišjāni Kariņu un Eiropas Komisijas viceprezidentu Valdi Dombrovski no 9:00 rītā talkos Rīgā, valsts sociālās aprūpes centra “Rīga” filiālē Kapseļu ielā 31.Papildus informācijai: Partiju apvienība JAUNĀ VIENOTĪBA [email protected]
Dalies ar ziņu