Skip to main content
JAUNĀ VIENOTĪBA iesniegs 13.Saeimas deputātu kandidātu sarakstu

JAUNĀ VIENOTĪBA aicina līdzīgi domājošus politiskos spēkus pievienoties memorandam par nesadarbošanos ar prokremliskām partijām

Politisko partiju apvienība JAUNĀ VIENOTĪBA nosūtījusi līdzīgi domājošiem politiskiem spēkiem aicinājumu pirms 13.Saeimas vēlēšanām pievienoties dokumentam “Vienošanās memorands par nesadarbošanos ar prokremliskām partijām”.

“Politisko partiju apvienība JAUNĀ VIENOTĪBA aicina līdzīgi domājošus politiskos spēkus pirms 13. Saeimas vēlēšanām pievienoties memorandam, kurā partijas vienojas par skaidru atbalstu proeiropeiskai, demokrātiskai, tiesiskas valsts vērtībās balstītai politikai, apliecinot pašreizējā Latvijas ģeopolitiskā kursa nemainīgumu,” pauž Krišjānis Kariņš, JAUNĀS VIENOTĪBAS valdes priekšsēdētājs.

“Pēdējo nedēļu notikumi Latvijas iekšpolitikā un atsevišķu partiju priekšvēlēšanu aktivitātes nevar tulkot citādi, kā skaidru Krievijas mēģinājumu šķelt eiroatlantisko kopienu, bet prokremlisku politisko spēku nākšana pie varas Latvijā nozīmētu ārpolitikas kursa maiņu un ķīli Baltijas un Ziemeļvalstu vienotībā. Mēs uzskatām, ka demokrātiskā centra un nacionāli konservatīvajām partijām šobrīd ir jāapzinās situācijas nopietnība un jāizpilda minimālā rīcības programma, jau savlaicīgi vienojoties nesadarboties ar prokremliskām partijām un to satelītiem Latvijas politikā,” uzsver Arvils Ašeradens, VIENOTĪBAS valdes priekšsēdētājs un JAUNĀS VIENOTĪBAS valdes loceklis.

Aicinājums parakstīt memorandu ir nosūtīts Jaunajai Konservatīvai partijai, Nacionālai apvienībai „Visu Latvijai!” – „Tēvzemei un Brīvībai/LNNK”, Zaļo un zemnieku savienībai, apvienībai “Attīstībai / Par!”, partijai “Progresīvie”, Latvijas Reģionu apvienībai un KPV.LV

Papildus informācijai:
Sandris Sabajevs
Partijas VIENOTĪBA/partiju apvienības JAUNĀ VIENOTĪBA preses sekretārs
Tel.nr.: 22087726
E-pasts: [email protected]

Dalies ar ziņu