Skip to main content

JAUNĀ VIENOTĪBA apstiprina pirmos sarakstus pašvaldību vēlēšanām

Partiju apvienības JAUNĀ VIENOTĪBA valde šodien sākusi sarakstu apstiprināšanu pašvaldību vēlēšanām un akceptējusi pirmos sešus sarakstus – tie ir sagatavoti vēlēšanām Cēsu, Valmieras, Saldus, Mārupes un Dienvidkurzemes novados, kā arī Jelgavā.

Jaunajā Cēsu novadā JAUNĀS VIENOTĪBAS līderis pašvaldību vēlēšanās būs Cēsu mērs Jānis Rozenbergs, šajā sarakstā iekļauti kopumā 22 deputāta amata kandidāti, to vidū Līgatnes mērs Ainārs Šteins, Vides risinājumu institūta direktore un Cēsu novada domes priekšsēdētāja vietniece Inese Suija-Markova, kā arī vairāki partiju apvienības atbalstītāji, piemēram, uzņēmējs un kultūras darbinieks Juris Žagars, uzņēmējs un leģendārais bobslejists Jānis Ķipurs, uzņēmējs un pasaules apceļotājs Raimonds Dombrovskis un citi.

Valmieras novada domes vēlēšanās JAUNĀS VIENOTĪBAS sarakstu vadīs bijušais Saeimas deputāts, Ministru prezidenta padomnieks ekonomikas jautājumos Jānis Upenieks. Šajā sarakstā, kurā pašvaldību vēlēšanām arī pieteikti 22 deputāta amata kandidāti, startēs arī BMX riteņbraucējs un treneris, Valmieras pilsētas domes deputāts Ivo Lakučs, Rūjienas novada domes deputāte Inese Vīksna, Burtnieku novada domes deputāts Viesturs Karlivāns un citi.

Pašvaldību vēlēšanu sarakstā Jelgavas pilsētai JAUNĀ VIENOTĪBA iekļāvusi 16 kandidātus – šo sarakstu vadīs Jelgavas domes deputāts Aigars Rublis, vēlēšanās startēs arī vēsturnieks un publicists Andris Tomašūns, Mārupes novada domes vēlēšanām pieteikti 22 deputāta amata kandidāti un saraksta līderis būs Mārupes novada domes deputāts Normunds Orleāns, Saldū vēlēšanās startēs 18 deputāta amata kandidāti, kuru līderis būs Saldus novada domes deputāts Didzis Konuševskis, bet Dienvidkurzemes novadam vēlēšanu sarakstā pieteikti 22 deputāta amata kandidāti un saraksta līderis būs Andris Jefimovs, Grobiņas novada domes Ugunsdzēsības un glābšanas dienesta vadītājs.

Partiju apvienība JAUNĀ VIENOTĪBA šogad vēlēšanās startēs 5 valstspilsētās, to vidū Jelgavā, Jūrmalā, Liepājā, Rēzeknē, Ventspilī, un vismaz 29 jaunajos novados – kopā vismaz 34 pašvaldībās pēc jaunā teritoriālā iedalījuma.

JAUNĀ VIENOTĪBA ir partiju apvienība, ko veido sešas partijas – “VIENOTĪBA”, “Kuldīgas novadam”, “Tukuma pilsētai un novadam”, “Valmierai un Vidzemei”, “Jēkabpils reģionālā partija” un “Latgales partija”. Partiju apvienības valdes priekšsēdētājs ir Ministru prezidents Krišjānis Kariņš.

Papildus informācijai:
Partiju apvienība JAUNĀ VIENOTĪBA
E-pasts: [email protected]
Tālr.: +371 67205472

Dalies ar ziņu