Skip to main content

JAUNĀ VIENOTĪBA prezentēs kandidātu sarakstu Eiropas Parlamenta vēlēšanām

Sestdien, 23. februārī, notiks partijas VIENOTĪBA domes un apvienības JAUNĀ VIENOTĪBA kopsēde, kurā politiskais spēks diskutēs par uzdevumiem Saeimā un valdībā, kā arī apstiprinās kandidātu sarakstu Eiropas Parlamenta vēlēšanām.

Sanāksmi ar uzrunām atklās politiskā spēka līderi – partiju apvienības JAUNĀ VIENOTĪBA valdes priekšsēdētājs, Ministru prezidents Krišjānis Kariņš un partijas VIENOTĪBA vadītājs, Saeimas deputāts Arvils Ašeradens.

Par JAUNĀS VIENOTĪBAS uzdevumiem un politiskajiem mērķiem parlamentā un Ministru kabinetā sēdē runās Saeimas frakcijas vadītājs Ainars Latkovskis un finanšu ministrs Jānis Reirs.

Savukārt Eiropas Komisijas viceprezidents Valdis Dombrovskis klātesošos iepazīstinās ar savu redzējumu par JAUNĀS VIENOTĪBAS startu Eiropas Parlamenta vēlēšanās, kā arī prezentēs visu politiskā spēka kandidātu sarakstu gaidāmajām vēlēšanām.

Februāra sākumā partiju apvienība JAUNĀ VIENOTĪBA informēja par Eiropas Parlamenta vēlēšanu saraksta līderiem – tie būs Eiropas Komisijas viceprezidents Valdis Dombrovskis, kurš startēs ar pirmo numuru, Eiropas Parlamenta deputāte Sandra Kalniete, kurai sarakstā būs otrā vieta, un partijas VIENOTĪBA valdes priekšsēdētājs, Saeimas deputāts Arvils Ašeradens, kurš būs trešais vēlēšanu sarakstā.

JAUNĀ VIENOTĪBA ir partiju apvienība, ko veido 6 partijas – “VIENOTĪBA”, “Kuldīgas novadam”, “Tukuma pilsētai un novadam”, “Valmierai un Vidzemei”, “Jēkabpils reģionālā partija” un “Latgales partija”. Partiju grupa ir daļa no Eiropas Tautas partiju saimes, kas ir lielākā un ietekmīgākā frakcija Eiropas Parlamentā.

 

Mediju ievērībai!

Partijas VIENOTĪBA domes un apvienības JAUNĀ VIENOTĪBA kopsēde notiks sestdien, 23. februārī, Rīgā, konferenču zālē “Ostas Skati”, Matrožu ielā 15. Priecāsimies par žurnālistu klātbūtni no pl.10:00 – 12:00.

 

Papildu informācija:
JAUNĀ VIENOTĪBA
E-pasts: [email protected]
Tel.: +371 67205472

Dalies ar ziņu