Skip to main content

JAUNĀ VIENOTĪBA prezentēs programmu Eiropas Parlamenta vēlēšanām un iesniegs kandidātu sarakstu

Partiju apvienība JAUNĀ VIENOTĪBA, gatavojoties Eiropas Parlamenta vēlēšanām, ir izstrādājusi programmu, kurā viena no prioritātēm nākamajā Eiropas Parlamenta pilnvaru termiņā ir gādāt par Latvijas izaugsmi vienotā un spēcīgā Eiropā.

JAUNĀS VIENOTĪBAS politiķi ir pārliecināti, ka vienīgi pieredzējuši politiķi Latvijas balsi Eiropā padara ietekmīgu un cienītu, kas ir sevišķi būtiski, strādājot pie Eiropas Savienības daudzgadu budžeta nākamajam periodam līdz 2027. gadam un panākot Latvijas interesēm atbilstošu finansējuma apjomu. JAUNĀ VIENOTĪBA uzskata, ka ārpolitikā un drošības jomā Latvijai ir būtiska Eiropas rīcībspēja, sadarbība ar NATO. Partiju apvienības politiķi turpinās attīstīt sadarbību ar Austrumu partnerības valstīm, strādās, lai ierobežotu Krievijas agresīvo ārpolitiku un pasargātu Eiropas demokrātijas no manipulācijām ar viltus ziņām.

Partiju apvienība JAUNĀ VIENOTĪBA ar Eiropas Parlamenta vēlēšanu programmu iepazīstinās š.g. 18. martā, kad Centrālajā vēlēšanu komisijā tiks iesniegts arī deputātu kandidātu saraksts.

Partiju apvienība JAUNĀ VIENOTĪBA Eiropas Parlamenta vēlēšanām piedāvā komandu, kas ir pieredzējusi kā Latvijas, tā Eiropas politikā un ar savu darbu iemantojusi ietekmi visos varas līmeņos – kā Saeimā un Eiropas Parlamentā, tā valdībā un Eiropas Komsijā. Saraksta līderis ir Eiropas Komisijas viceprezidents Valdis Dombrovskis, vēlēšanās kandidē visi jau šobrīd aktīvie Eiropas Parlamenta deputāti Sandra Kalniete, Kārlis Šadurskis, Inese Vaidere un Aleksejs Loskutovs. JAUNĀS VIENOTĪBAS komandā Eiropas Parlamenta vēlēšanām gandrīz visi kandidāti ir ar parlamentārā darba pieredzi Latvijas Saeimā vai Eiropas Parlamentā, puse kandidātu ir ar valdības darba pieredzi.

JAUNĀ VIENOTĪBA ir partiju apvienība, ko veido 6 partijas – “VIENOTĪBA”, “Kuldīgas novadam”, “Tukuma pilsētai un novadam”, “Valmierai un Vidzemei”, “Jēkabpils reģionālā partija” un “Latgales partija”. Partiju grupa ir daļa no Eiropas Tautas partijas saimes, kas ir lielākā un ietekmīgākā frakcija Eiropas Parlamentā.

 

Mediju ievērībai!

Žurnālisti 18. martā pl. 9:00 tiek aicināti uz mediju brokastīm, kuru laikā tiks prezentēta partiju apvienības JAUNĀ VIENOTĪBA programma Eiropas Parlamenta vēlēšanām. Mediju brokastīs piedalīsies apvienības valdes priekšsēdētājs, Ministru prezidents Krišjānis Kariņš, JAUNĀS VIENOTĪBAS Eiropas Parlamenta saraksta līderi – Eiropas Komisijas viceprezidents Valdis Dombrovskis un deputāte, Eiropas Tautas partijas grupas viceprezidente Eiropas Parlamentā Sandra Kalniete, kā arī medijiem neformālā atmosfērā būs iespēja iztaujāt visus pārējos gaidāmo vēlēšanu saraksta dalībniekus.

Mediju brokastis notiks partijas VIENOTĪBA birojā, Zigfrīda Annas Meierovica bulvārī 12-3, no 9:00-9:45.

18. martā pl. 10:00 partiju apvienība JAUNĀ VIENOTĪBA iesniegs Eiropas Parlamenta deputātu kandidātu sarakstu Centrālajā vēlēšanu komisijā.

Dalies ar ziņu