Skip to main content

Jaunais laiks piedalīsies partijas VIENOTĪBA veidošanā

Partija Jaunais laiks (JL) piedalīsies politiskās partijas VIENOTĪBA veidošanā un dibināšanā, šodien, 26. februārī, lēmusi partijas kopsapulce.

Kopsapulces dalībnieki, balsojot pilnvarojuši partijas valdi veikt visas nepieciešamās darbības, pārstāvot JL politiskās partijas VIENOTĪBA veidošanas procesā.

Tāpat JL biedri kopsapulcē pieņēmuši rezolūciju par VIENOTĪBA partijas izveidi, kurā uzsver nepieciešamību uzsākt partijas VIENOTĪBA dibināšanas procesu, balstoties uz kopējām vērtībām, lai radītu ilgtspējīgu, eiropeisku, daudzskaitlīgu, atvērtu un rīcībspējīgu partiju, kuras darba kvalitāti nosaka iekšēja demokrātija, konkurence un kvalitatīva sāncensība.

Latvijas vēsture ir pierādījusi, ka vienīgā iespēja valsts uzplaukumam ir sadarbība un saliedētība un izeja no politiska un ekonomiska strupceļa iespējama tikai ar plašu sabiedrības līdzdalību un atbalstu. Latvijai ir vajadzīga vienotība – ticībā un rūpēs par savu valsti un tautu, teikts JL kopsapulcē pieņemtajā rezolūcijā.

Ilgtspējīgu un stabilu politisko sistēmu, attīstītu un plaukstošu tautsaimniecību, saliedētu un iesaistītu sabiedrību var nodrošināt tikai skaitliski liela partija ar plašu sabiedrības iesaisti. JL savas darbības laikā ir kļuvusi par profesionālu politisku organizāciju. Tādēļ esam gatavi mūsu pieredzi, zināšanas un vērtības likt jauna līmeņa politiskas partijas pamatā, norāda rezolūcijas autori.

JL rezolūcijā arī aicina, dibinot partiju VIENOTĪBA, atvērt durvis politisko spēku un sabiedrības līdzdalībai, uzturēt un veicināt atklātu dialogu ar sabiedrību gan politikā, gan ikdienas darbā, kā arī veicināt aizvien jaunu biedru un atbalstītāju iesaisti VIENOTĪBA partijā, lai sabiedrības līdzdalību politiskajos procesos padarītu par plašu un neatgriezenisku procesu. Līdz nākamajām pašvaldību vēlēšanām VIENOTĪBA kā partijai jāpiesaista 5 000 biedru, rezolūcijā norāda JL.

Partijas JL rezolūcija
 


Informāciju sagatavoja:
Laila Timrota
partijas Jaunais laiks
sabiedrisko attiecību konsultante
67087224, 29373547
[email protected]

Dalies ar ziņu