Skip to main content

JaunāRīga.lv – veidosim Rīgu kopā!

Šodien, 23. janvārī, darbu sāk partijas VIENOTĪBA izveidotā interneta vietne JaunāRīga.lv, kurā ikvienam ir iespēja pievienot savas idejas un ierosinājumus Latvijas galvaspilsētas uzlabošanai.

„Mēs vēlamies veidot Rīgu kopā ar tās iedzīvotājiem, lai kopīgiem spēkiem rastu jaunas idejas un apspriestu veidus, kā padarīt mūsu Rīgu drošāku, atvērtāku, radošāku, pārticīgāku un skaistāku. Katrs rīdzinieks var pielikt roku savas Rīgas veidošanā, jo kurš gan labāk to pazīst par mums,” norāda VIENOTĪBAS Rīgas saraksta līdere Sarmīte Ēlerte.

„Mums ir ļoti svarīgi uzklausīt cilvēku konkrētās vajadzības un idejas. Mēs tās izmantosim savas programmas pilnveidošanai un konkrētai rīcībai pašvaldības darbā,” uzsver Ēlerte.

“Šī vietne veicinās pilsonisko līdzdalību un modernu pilsētas pārvaldību. Tā ir iespēja katram konkrēti palīdzēt pašvaldībai un savai apkaimei. Sociālo tīklu laikmetā šādi “kolektīvās gudrības” jeb crowdsourcing līdzekļi ir īpaši efektīvi,” izmantot interaktīvo iespēju internetā paust savas idejas un ierosinājumus pilsētvides attīstībai iedzīvotājus mudina VIENOTĪBAS Rīgas programmas direktors Pēteris Viņķelis.

Vietnē JaunāRīga.lv rīdzinieki var norādīt uz konkrētām problēmām konkrētās pilsētas vietās – bedrēm, sastrēgumiem, apgaismojumu, atkritumiem un ierosināt jaunas idejas pilsētas vides un pārvaldības uzlabošanai. Vietne izveidota, izmantojot labākos pilsoniskās līdzdalības piemērus Latvijā un pasaules praksi iedzīvotāju iesaistīšanā savu pilsētu un apkaimju pilnveidošanā, tostarp mysociety.org, lidzipasnieki.lv, verbeterdebuurt.nl un citus.

Lai iesaistītu pēc iespējas vairāk cilvēku kopīgajā darbā, vietne tiks reklamēta gan interneta portālos un sociālajos tīklos, gan tradicionālajos medijos.

Interneta vietnes adrese – www.jaunariga.lv

Papildus informācija:
Laila Timrota
partijas VIENOTĪBA
preses sekretāre
Tālr.: 29373547
[email protected]

Dalies ar ziņu