Skip to main content

JL deputātes darba vizītē apmeklēs Skrundu un Kuldīgu

Piektdien, 30. aprīlī, Saeimas deputātes Silva Bendrāte (JL) un Ingrīda Circene (JL) apmeklēs Skrundas un Kuldīgas novadu, kur tiksies ar novada sociālo aprūpes centru un izglītības iestāžu darbiniekiem, lai pārrunātu šī brīža aktualitātes novadā un valstī kopumā.

Vizītes ietvaros plānots apmeklēt Skrundas novadu, kur tiekoties ar Skrundas vidusskolas audzēkņiem, skaidrotu un diskutētu par Latvijas vēsturē svarīgiem notikumiem – Neatkarības deklarācijas pasludināšanas dienu, kas šogad 4. maijā tiks atzīmēta jau divdesmito reizi.

Pulksten 12.00 paredzēta tikšanās ar Skrundas novada biedrību „Lejaskurzeme” pārstāvjiem, lai pārrunātu sociālās aizsardzības programmu un biedrībai interesējošus jautājumus, kā arī Skrundas pagasta aktualitātes un notikumus novadā.

Vizītes turpinājumā Kuldīgā pulksten 14.30 plānots apmeklēt sociālās aprūpes pansionātu „Venta”, lai pārrunātu sociālās drošības atbalsta programmu iespējas un citus svarīgus jautājumus par dažādām jomām – veselības aprūpes pieejamību, izglītības sistēmas sakārtošanu, sociālo drošību, pabalstiem, kā arī politikas procesu attīstību u.c.

 

Dalies ar ziņu