Skip to main content

JL dome aicina noteikt laika plānu VIENOTĪBA pārtapšanai partijā

Partijas dome šodien pieņēmusi rezolūciju, kurā aicina VIENOTĪBA veidojošo partiju valdes jau drīzumā uzsākt darbu pie vienotas partijas izveides.

JL dome rezolūcijā aicina VIENOTĪBA veidojošo partiju valdes jau tuvākajā laika uzsākt konsultācijas ar mērķi noteikt apvienošanās laika plānu, nodrošināt apvienošanās procesa caurskatāmību un pieejamību ikvienam, kā arī vienas partijas veidošanas procesā aktīvi iesaistīt arī tos līdzīgi domājošus Latvijas patriotus, kuri nav esošo apvienības partiju biedri.

2010.gada 2.oktobrī sabiedrība izvēlējās uzticēties un sekot tām idejām un vērtībām, ko pārstāv VIENOTĪBA un Valda Dombrovska vadītā valdība, šādi pierādot pieprasījumu pēc profesionālas, vienotas, valsts un tautas interesēs balstītas politikas. Šī uzticēšanās ir devusi mums spēku īstenot iecerēto un atbildību neapstāties un turpināt iesākto. Kā valdībā un Saeimā, tā arī ikvienā novadā, norāda rezolūcijas autori.

„Sabiedrības dotais uzticības mandāts, kā arī atbildība par Latvijas tautsaimniecības attīstību un demokrātijas nostiprināšanu politiskajā vidē un sabiedrībā ir ceļa zīmes, kurām mums jāseko turpmākajā VIENOTĪBA ceļā. Mūsu pienākums ir turpināt uzsākto politisko spēku konsolidāciju, jau drīzumā izveidojot VIENOTĪBA par vienu partiju,” rezolūcijā uzsver JL.

Partijas Jaunais laiks Domes rezolūcija

Dalies ar ziņu