Skip to main content

JL ievēros sadarbības līgumu un tiksies ar TP; atgādina, ka līgums saistošs visām koalīcijas partijām, arī TP

Ministru prezidents Valdis Dombrovskis vienmēr ir ievērojis koalīcijā noslēgtās vienošanās un arī šoreiz, respektējot sadarbības līguma nosacījumus, paredz tikties ar Tautas partijas (TP) pārstāvjiem. Vienlaikus partija Jaunais laiks atgādina, ka sadarbības līgums ir saistošs ikvienai koalīcijas partijai, arī pašai TP.

„Ministru prezidents pārskatīs savu saspringto darba kārtību, lai tiktos ar Tautas partiju, ievērojot koalīcijas līguma noteikumus, ko pati TP acīmredzot uzskata par saistošiem visiem koalīcijas partneriem, izņemot sevi,” norāda JL valdes priekšsēdētāja Solvita Āboltiņa, atgādinot, ka TP vairākkārt pārkāpusi pašas piesauktā līguma nosacījumus, piemēram, pretēji līgumam atbalstot opozīcijas priekšlikumus un iesniedzot priekšlikumus bez saskaņošanas ar partneriem.

Ikviena iniciatīva ir atbalstāma un, tikai strādājot komandā, iespējams sasniegt izvirzītos mērķus. Tiesa gan Tautas partijas kā valdību veidojošās partijas izpratne par darbu komandā līdz šim ir bijusi nesaprotama.

TP ierosinājumi tāpat kā citu partiju un sociālo partneru ieteikumi tiks izvērtēti ierastajā kārtībā, balstoties uz ieguvumiem, iespējām un to fiskālo ietekmi, kas ir svarīgs priekšnosacījums, lai pildītu starptautisko aizdevēju nosacījumus un nodrošinātu to sociālo aizsardzību sabiedrībai, kura tai šobrīd ir likumdošanā noteikta, norāda JL.

 

Dalies ar ziņu