Skip to main content

JL deleģē pārstāvjus VIENOTĪBAS valdei

Partijas Jaunais laiks (JL) valde šodien, 10.martā, deleģējusi JL pārstāvjus apvienības VIENOTĪBA valdei. JL VIENOTĪBAS valdē pārstāvēs Ministru prezidents Valdis Dombrovskis, partijas Saeimas frakcijas priekšsēdētājs Dzintars Zaķis, Saeimas deputāte Silva Bendrāte, JL Rīgas domes frakcijas priekšsēdētājs Edgars Jaunups, kā arī partijas valdes priekšsēdētāja Solvita Āboltiņa VIENOTĪBAS līdzpriekšsēdētājas amatā.

Saskaņā ar apvienības statūtu pamatprincipiem apvienības līdzpriekšsēdētāji – apvienību veidojošo partiju vadītāji – un apvienības valde ne vairāk kā 15 cilvēku sastāvā pārstāv apvienību VIENOTĪBA ikdienas darbā. Valdes priekšsēdētājs tiks ievēlēts no līdzpriekšsēdētāju vidus, un viņa apstiprinātas uz viena gada termiņu, katru nākamo termiņu ievēlot pārstāvi no citas VIENOTĪBU veidojošās partijas

Par apvienības paplašināšanu – jaunu partiju uzņemšanu apvienībā – ar savas partijas dotu mandātu būs tiesīgi lemt līdzpriekšsēdētāji, savukārt, valde būs tiesīga apstiprināt vēlēšanu kandidātu sarakstus Saeimas, Eiropas Parlamenta un pašvaldību vēlēšanām. Tāpat valdes kompetencē būs lēmuma pieņemšana par apvienības dalību valdībā.

Kā iepriekš ziņots, 2010.gada 6.martā partijas Jaunais laiks, Pilsoniskā savienība un Sabiedrība Citai politikai nodibināja apvienību VIENOTĪBA, kuras uzdevums ir sākt Latvijas politisko un sabiedrisko spēku saliedēšanu, balstoties uz kopējām vērtībām un vienotu organizāciju, lai radītu jaunu politisku kultūru Latvijā, platformu, uz kuras strādāt ikvienam Latvijas iedzīvotājam, kam svarīga pārticīga, godīga un eiropeiska Latvija.

 

Dalies ar ziņu