Skip to main content

JL partijas biedru kopsapulce

Partijas Jaunais laiks Valde, atbilstoši Statūtu 4.1.1., 4.1.2., 4.1.6. un 4.1.13.p., nolēmusi sasaukt partijas biedru Kopsapulci 2011. gada 26. februārī plkst. 11.00, Rīgas Latviešu biedrības nama Lielajā zālē, Merķeļa ielā 13, Rīgā.

Reģistrācija no plkst. 10.00

Partijas biedru Kopsapulces darba kārtības projektā paredzēts LR Ministru prezidenta Valda Dombrovska ziņojums par politisko situāciju valstī un Valdes priekšsēdētājas Solvitas Āboltiņas ziņojums par partijas darbību aizvadītajā gadā, Ētikas komisijas un Revīzijas komisijas atskaites, lēmuma pieņemšana par partijas Valdes un Ētikas komisijas locekļu pilnvaru pagarināšanu, debates un lēmuma pieņemšana par partijas Jaunais laiks nākotni, piedaloties politiskās partijas “Vienotība” izveidē.

Pamatojoties uz partijas Statūtu 4.1.13.p., ja Kopsapulce nespēs pieņemt lēmumus kvoruma trūkuma dēļ, Valde 2011. gada 26. februārī lems par atkārtotas Kopsapulces sasaukšanu tajā pašā dienā, kas būs tiesīga izlemt darba kārtības jautājumus neatkarīgi no tajā pārstāvēto biedru skaita.

Aicinām ikvienu Jaunā laika biedru aktīvi iesaistīties Kopsapulces darbā!

Gods kalpot Latvijai!
 

Informācijai:
Tālr.: 67205472
[email protected]

Dalies ar ziņu