Skip to main content

JL rosina saglabāt 100. vidusskolu un Komercģimnāziju

Partijas „Jaunais laiks” (JL) Rīgas domes (RD) deputāts Elmārs Vēbers iesniedzis priekšlikumu, kas paredz saglabāt Rīgas skolu vidū arī Rīgas 100. vidusskolu un Rīgas komercģimnāziju.

Šodien sēdē plānots grozīt RD lēmumu par Rīgas pašvaldības skolu tīkla pilnveidošanas pasākumiem. Tādējādi RD vadība atzīst, ka pagājušā gada augustā pieņemtais lēmums bijis sasteigts un nepārdomāts, norāda deputāts.

Rīgas 100. vidusskolā darbojas rokmūzikas apmācības programma, skolā iespējams apgūt instrumentu spēli (elektriskā ģitāra, basa ģitāra, sintezators, pūšamie instrumenti, klavieres, vijole), vokālo dziedāšanu, rokmūzikas vēsturi, mūzikas teoriju, dziedāt ansamblī, korī.

Rīgas komercģimnāzijā padziļināti tiek realizētas izglītības programmas komerczinībās, tūrisma menedžmentā, sabiedriskajās attiecībās un valodās.

„Nenoliedzami mūsdienās profesijai ir būtiska nozīme. Izglītība ir investīcijas nākotnei. Šīs skolas piedāvā apgūt mācību programmas, kādu nav citās Rīgas skolās”, skaidro E. Vēbers, „mums ir jādomā kas strādās Latvijas uzņēmumos nākotnē – vai tie būs pašu skoloti profesionāļi vai arī ievests mazkvalificēts darbaspēks.”

 

Dalies ar ziņu