Skip to main content
Judins ierosina apkopot un nodot nākamajam Saeimas sasaukumam vēl risināmās problēmas Pilsonības likumā

Foto: Saeimas preses dienests

Judins ierosina apkopot un nodot nākamajam Saeimas sasaukumam vēl risināmās problēmas Pilsonības likumā

Pēc VIENOTĪBAS Saeimas frakcijas deputāta Andreja Judina iniciatīvas Saeimas Pilsonības, migrācijas un sabiedrības saliedētības komisija šodien nolēma sagatavot apkopojumu problēmām Pilsonības likumā, kas atklājušās 12.Saeimas darbības laikā, strādājot ar Pilsonības likumā ietvertajiem jautājumiem.

“Kā spilgtākais piemērs noteikti minama problēma ar pilsonības piešķiršanu par īpašiem nopelniem personām, kam nav esošu nopelnu Latvijas labā, bet ir potenciāli sagaidāmi sasniegumi kultūrā vai sportā. Šādu jautājumu, ņemot vērā pilsonības tēmas sensitivitāti un likumdevēja nevēlēšanos “atvērt” Pilsonības likumu grozījumu veikšanai, ir sakrājies gana daudz,” pauda A.Judins.

A. Judins kandidē 13.Saeimas vēlēšanās no partiju apvienības JAUNĀ VIENOTĪBA Rīgas saraksta.

Partija VIENOTĪBA kopā ar partijām “Kuldīgas novadam”, “Tukuma pilsētai un novadam”, “Valmierai un Vidzemei”, “Jēkabpils reģionālā partija” un “Latgales partija” kopīgam startam 13.Saeimas vēlēšanām ir izveidojušas partiju apvienību JAUNĀ VIENOTĪBA.Tās valdes priekšsēdētājs un Ministru prezidenta amata kandidāts ir Krišjānis Kariņš.

Informāciju sagatavoja:
Sandris Sabajevs
partijas VIENOTĪBA/ partiju apvienības JAUNĀ VIENOTĪBA preses sekretārs
Tel. nr. 22087726

Dalies ar ziņu