Skip to main content

Kā pārdot Ziemassvētkus?

Aicinām uz lekcijas tiešraidi!

 

Renātes Cānes vieslekcija “Kā pārdot Ziemassvētkus?”

 

Otrdien, 1. decembrī, plkst. 18.00
Jelgavas atvērtajā birojā, Lielā ielā 13

 

Vairāk par lekciju:
Lekcija klātienē norisināsies
Biznesa augstskolas Turība Klusajā lasītavā
Latvijas Asociācijas sabiedrisko attiecību profesionāļiem (LASAP), Latvijas Kinematogrāfistu savienības un Latvijas Jauno zinātnieku apvienības biedres, Biznesa augstskolas Turība docentes un Goda absolventes Renātes Cānes vieslekcija “Kā pārdot Ziemassvētkus?”

Ziemassvētku gaidīšanas laiks ir ne tikai mīlestības, gaišuma un piedošanas laiks, bet arī laiks, kad reklāmas nozarē strādājošajiem ir darba pilnas rokas. Tuvojoties Ziemassvētkiem, tiekam ierauti iepirkšanās maratonā. Kā uzņēmējiem izmantot Ziemassvētku laiku savā labā un panākt, ka tiek nopirktas tieši viņu piedāvātās preces un pakalpojumi? Atbildes uz šo un citiem jautājumiem varēsiet uzzināt, apmeklējot vieslekciju.

Vieslekcijas laikā tiks aplūkoti gan veiksmīgi, gan neveiksmīgi Ziemassvētku reklāmas kampaņu piemēri.
Biznesa augstskolas Turība docente un absolvente Renāte Cāne ir uzkrājusi vairāk nekā 20 gadu pieredzi komunikācijas nozarē. Kopš 2005. gada Renāte Cāne aktīvi iesaistījusies jaunās paaudzes izglītošanā, lasot lekcijas daudzās Latvijas augstskolās, tai skaitā Biznesa augstskolā Turība. 2015. gadā Renātei Cānei piešķirts Biznesa augstskolas Turība Goda absolventa tituls Izglītībā un zinātnē.


Piesakies uz lekcijas tiešraidi zvanot pa tālr.: 20258565 vai rakstot e pastā: [email protected]!

Informāciju sagatavoja:
VIENOTĪBA
Jelgavas atvērtais birojs
Lielā iela 13,
Jelgava, LV 3001 

Dalies ar ziņu