Skip to main content

Kampars dosies reģionālajā vizītē uz Aivieksti un Iecavu

Rīt, 14. janvārī, ekonomikas ministrs Artis Kampars dosies reģionālajā vizītē uz Aivieksti un Iecavu.

Ņemot vērā meteorologu prognozes brīvdienām, kad tiek solīts gan sniegs un neliels putenis, gan gaisa temperatūras pazemināšanās, ministrs Aiviekstē apmeklēs AS „Sadales tīkls” Ziemeļaustrumu reģiona centru.

Ministrs vēlas pārliecināties, kā uzņēmuma speciālisti kontrolē un vada lūzušu koku dēļ bojāto elektrolīniju atjaunošanu un koordinē sadarbību ar mežizstrādātājiem, lai izvairītos no jaunām ārkārtas situācijām un ilgstošiem un masveidīgiem elektropiegādes traucējumiem, kādi jaunā gada pirmajās nedēļās bija Latgalē.

Ministrs Aiviekstē vēlas noskaidrot, kā tiek apzinātas prioritāri atjaunojamās elektrolīnijas, lai operatīvi novērstu elektropiegādes atjaunošanu sociāli nozīmīgiem objektiem, piemēram, slimnīcām, skolām, bērnudārziem u.c.. Ministrs arī uzklausīs AS „Latvenergo” vadības un reģionālo centru tehnisko darbinieku priekšlikumus par nepieciešamajiem uzlabojumiem rīcības plānam ārkārtas situācijās.

Savukārt Iecavā ministrs apmeklēs SIA „Jaunpagasts Plus” rūpnīcu, lai iepazītos ar ražošanas procesu un valsts subsīdiju līdzekļu izmantošanu, ieviešot ražošanā jaunu izstrādājumu – lopbarības proteīnu “Baltiprot 55”, kas atzīts par augsti inovatīvu produktu ar augstu eksporta potenciālu.
Žurnālistu ievērībai!

Mediji ir laipni aicināti piedalīties AS „Sadales tīkls” Ziemeļaustrumu reģiona tehniskā centra apmeklējumā. Par apmeklējuma laiku un nokļūšanu Aiviekstē, lūdzu sazināties ar AS „Latvenergo” Ārējās komunikācijas daļas vadītāju Andri Siksni pa tālruni 29286350.

Savukārt, lai piedalītos SIA „Jaunpagasts Plus” ražotnes apskatē, lūdzu sazināties ar uzņēmuma valdes priekšsēdētāja padomnieci Unu Ulmi pa tālruni 29255000 vai e-pastu [email protected]

 

Informāciju sagatavoja:
Elīna Bīviņa
ministra padomniece sabiedrisko attiecību jautājumos
Tālr.: 29405397
[email protected]

Dalies ar ziņu