Skip to main content

Kampars piedalīsies Sanktpēterburgas ekonomikas forumā

Šī gada 18.un 19.jūnijā ekonomikas ministrs Artis Kampars (JL) dosies darba vizītē uz Sanktpēterburgu, lai pēc Krievijas Federācijas ekonomiskās attīstības ministres Elvīras Nabiuļinas uzaicinājuma piedalītos starptautiskajā ekonomikas forumā.

Ekonomikas ministrs plāno piedalīties Foruma plenārsēdēs un sesijās. Tāpat A. Kampars piedalīsies arī Sanktpēterburgas gubernatores V. Matvijenko oficiālajā pieņemšanā, kuras laikā ministram būs iespēja tikties ar citiem foruma dalībniekiem un pārrunāt ekonomiskās attīstības jautājumus.

Sanktpēterburgas starptautiskais ekonomikas forums notiek katru gadu un jau vairāk kā desmit gadus pulcē vadošos uzņēmējus, ekonomistus un politiķus no dažādām pasaules valstīm. Šogad forums norisinās no 17.-19.jūnijam un tā organizācijas komiteju vada Krievijas ekonomiskās attīstības ministre Elvīra Nabiuļina. Forumā paredzējis uzstāties arī Krievijas Federācijas prezidents Dmitrijs Medvedevs.

Forumā tiks apspriesti ekonomiskās attīstības jautājumi, kas ir nozīmīgi arī Latvijai, tai skaitā par globālo enerģētikas un gāzes tirgus nākotni, jaunizveidoto Krievijas – Kazahstānas – Baltkrievijas muitas ūniju, Krievijas – Eiropas Savienības sadarbības jautājumi, tai skaitā arī investīciju jomā, globālās ekonomikas attīstības tendences un citi jautājumi.

Forumā piedalīsies vairāk kā 1000 dalībnieku no dažādām pasaules valstīm un vairāk kā 1100 no Krievijas – ministri, vēstnieki, zinātnieki un pētnieki, kā arī uzņēmumu vadītāji.

Paredzēts, ka foruma laikā – diskusijā par globālo enerģētiku un gāzes tirgus nākotni – KF prezidents D.Medvedevs paziņos Starptautiskās globālās enerģētikas balvas ieguvējus.

Papildus informācija par Starptautisko ekonomikas forumu Sanktpēterburgā pieejama www.forumspb.com.

Evita Urpena
EM Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja
T.:67013193

Dalies ar ziņu