Skip to main content

Kariņš darba vizītē apmeklēs NordPool

Rīt, 28. septembrī, Eiropas Parlamenta deputāts Krišjānis Kariņš (ETP) dosies darba vizītē uz Oslo (Norvēģija), kur apmeklēs NordPool – lielāko elektroenerģijas tirgus operatoru Ziemeļeiropā.

Vizītes ietvaros Krišjānim Kariņam plānota tikšanās ar NordPool vadību, lai pārrunātu Eiropas elektroenerģijas tirgus uzbūvi nākotnē un konkurences veicināšanas aspektus. Tāpat vizītes laikā deputāts iepazīsies ar NordPool darbību.

Kā zināms, Krišjānis Kariņš ir Eiropas Parlamenta atbildīgais virzītājs likumprojektiem par Eiropas elektrības tirgus uzbūvi. Likumprojekti noteiks Eiropas elektrības tirgus uzbūvi nākotnē un skar arī Latvijā tik aktuālo jautājumu par subsīdījām ražotājiem. Tāpat likumprojekti iekļauj tādus jautājumus kā pārvades sistēmu operatoru ciešāka sadarbība, valsts iejaukšanās, mazo ražotāju iesaiste, vienotu noteikumu piemērošana visiem tirgus dalībniekiem, kā arī patērētāju rēķinu vienkāršošana.

Krišjānis Kariņš Eiropas Parlamentā strādā Rūpniecības, pētniecības un enerģētikas komitejā un Ekonomikas un monetāro lietu komitejā. Viņš ir iekļauts starptautiskās nevalstiskās organizācijas "VoteWatch Europe" pētījumā par ietekmīgākajiem EP deputātiem enerģētikas politikas jomā, ieņemot ceturto vietu.

Papildu informācija:
Ieva Zīberga
Eiropas Parlamenta deputāta Krišjāņa Kariņa padomniece
Tālr.: + 371 29484828
E-pasts: [email protected]
www.karins.lv

Dalies ar ziņu