Skip to main content

Kariņš: pēc eiro ieviešanas valdības mērķi kļūs mazāk redzami, bet ne mazāk svarīgi

Brisele, 9.jūlijs. “Līdz ar eiro ieviešanu Latvijā noslēdzas nozīmīgs posms – mūsu valsts atgriešanās Eiropā. Tas ir bijis vairāk nekā 20 gadu garš ceļš, kurš sākās līdz ar neatkarības atgūšanu un turpinājās ar pievienošanos Eiropas Savienībai un NATO,” norāda Eiropas Parlamenta deputāts Krišjānis Kariņš (VIENOTĪBA), komentējot Eiropas Savienības (ES) finanšu ministru izšķirošo lēmumu par Latvijas uzņemšanu eirozonā.

K.Kariņš uzsver, ka līdz ar eiro ieviešanu valdības mērķi kļūs mazāk redzami, bet ne mazāk svarīgi. “Turpmāk visi valdības spēki jāvelta valsts attīstībai un iedzīvotāju labklājībai. Lai augtu iedzīvotāju labklājība, ir jāveic uzlabojumi izglītības un tieslietu sistēmās, kā arī jāsamazina enerģijas cenas,” pēc ES finanšu ministru lēmuma paziņošanas teica deputāts.

Tāpat K.Kariņš atgādina, ka gan Eiropas Komisijas un Centrālās bankas ziņojums, gan Eiropas Parlamenta ziņojums par Latvijas gatavību pievienoties eirozonai, liecina, ka esam uz pareizā ceļa. “Tagad droši varam teikt, ka Latvijas tautsaimniecības pamati ir stabili. Ir jāturpina uz tiem būvēt tā, lai augtu iedzīvotāju labklājība,” teica K.Kariņš.

Krišjānis Kariņš strādā EP Rūpniecības, pētniecības un enerģētikas komitejā un Ekonomikas un monetāro lietu komitejā.

Informāciju sagatavoja:
Ieva Zīberga
Eiropas Parlamenta deputāta
Krišjāņa Kariņa padomniece preses jautājumos
Tālr.: + 371 29484828
[email protected]
www.karins.lv

Dalies ar ziņu