Skip to main content

Klajā nākusi pirmā VIENOTĪBAS avīze

29. aprīlī klajā nākusi politisko partiju apvienības VIENOTĪBA avīze. Tās pirmais numurs ir veltīts VIENOTĪBAS politiskajiem mērķiem un 4. maija Neatkarības deklarācijas pasludināšanas gadadienai.

VIENOTĪBAS avīzē ik mēnesi lasītāji atradīs plašu viedokļu daudzumu, intervijas gan ar apvienības līderiem, gan reģionos sastaptiem cilvēkiem, aktuālo informāciju, VIENOTĪBAS politisko prioritāšu un mērķu izklāstu un skaidrojumu, nozīmīgāko notikumu foto arhīvu, izklaides lapu un daudz cita.

VIENOTĪBAS maija avīzē var izlasīt interviju ar VIENOTĪBAS priekšsēdētāju Ģirtu Valdi Kristovski, Ministru prezidenta Valda Dombrovska rakstu par 4. maija ideāliem, VIENOTĪBAS līderu viedokli par sabiedrībā svarīgiem tematiem un aktualitātes par valdībā paveikto.

Katram Latvijas reģionam ir veidots īpašs avīzes pielikums. Maija numurā rubrikā „Kāpēc es esmu VIENOTĪBĀ” reģionu līderi stāsta par savu politisko izvēli, un reģionu iedzīvotāji ir aicināti izteikties, ko viņiem nozīmē būt Latvijas patriotiem. Publicēta karte, kurā attēlotas VIENOTĪBU veidojošo partiju nodaļas visas Latvijas mērogā.

Avīzes sadaļā „Brīvbrīžiem” var iepazīties ar maija politiskajiem horoskopiem un aizpildīt krustvārdu mīklu, bet rubrikā „100 galvas runā” – no sirds izsmieties par spilgtākajiem Saeimas deputātu izteicieniem.

VIENOTĪBAS avīzi reizi mēnesī saņems 300 000 mājsaimniecību Latvijā, un tā būs pieejama arī apvienības mājas lapā www.vienotiba.lv.

 

 

Dalies ar ziņu