Skip to main content

Kristovskis dāvina Kalpaka skolai PS sarūpētas grāmatas

21. janvārī Vienotības un PS priekšsēdētājs un ārlietu ministrs Ģirts Valdis Kristovskis Barikāžu laika atceres pasākumā O. Kalpaka Rīgas Tautas daiļamatu pamatskolā uzdāvināja mākslas grāmatas, kuras sarūpētas par PS līdzekļiem. Savukārt no Aizsardzības ministrijas tika saņemti Goda raksti labākajiem iepriekšējā ministra Imanta Lieģa laikā ar PS atbalstu rīkoto Dzejas dienu dalībniekiem.

Barikāžu atceres pasākumā skolēni lasīja pašu sacerētus dzejoļus, kas bija veltīti Latvijai, un kopīgi dziedāja dziesmas. Ģ. V. Kristovskis stāstīja bērniem par 1991. gada janvāra notikumiem, par valsts drošības jautājumiem, par Zemessardzes veidošanu.

„Pasākums bija sirsnīgs un mīļš, un Kristovskis mūsu skolai ir īsts draugs. Viņš mūsu skolā jau ir ciemojies gan kā aizsardzības ministrs un kā Eiroparlamenta deputāts, gan tagad kā ārlietu ministrs. Skolēniem ir ļoti svarīgi, ka ar viņiem runā cilvēks, ka pats ir piedalījies barikādēs, ir pieņēmis lēmumus un prot par to pastāstīt bērniem saprotamā valodā, prot dziedāt kopā ar viņiem. Jāteic arī, ka mākslas grāmatas sagādāja viņiem patiesu prieku, pēc pasākuma daudzi gāja uz bibliotēku tās skatīties un pārrunāja tajās redzēto”, saka skolas direktore Alla Štolcere. Direktore ir pārliecināta, ka tādi patiesi un sirsnīgi pasākumi ir labākā patriotiskā audzināšana, un priecājas par Ģ. V. Kristovska un skolas draudzību.

Dalies ar ziņu