Skip to main content

Kristovskis: sadarbībā ir nācijas spēks

Visa līdzšinējā Latvijas pieredze un arī jaunāko laiku vēsture ir pierādījusi, ka mūsu nācijas spēks un potenciāls ir dzīvesgudrībā, kuru veido apziņa, ka visa pamatā ir zināšanas un mērķtiecīgs darbs. Tie ir pamatakmeņi arī turpmākai nācijas attīstībai, šodien, 6. augustā, partijas VIENOTĪBA dibināšanas sapulcē uzsvēra VIENOTĪBAS līdzpriekšsēdētājs, ārlietu ministrs Ģirts Valdis Kristovskis.

„Runājot par Latvijas valsts mērķu un uzdevumu izpildi, ir svarīgi uzsvērt sadarbības nozīmi – gan Latvijas mērogā, gan starptautiski globālā vai reģionālā izpratnē. Jārunā arī par sadarbību politisko spēku, sadarbību dažādu sabiedrības grupu starpā. Mūsu konkurētspēja, pastāvēšana un ilgtspēja rodama tikai saliedētībā, apziņā, ka Latvija ir tā vide, kurā sava varēšana, sava konkurētspēja ir jāapliecina un savas intereses ir jāprot aizstāvēt! Mums tam nav citas vietas uz pasaules,” teica Kristovskis.

Kristovskis arī akcentēja Ministru prezidenta Valda Dombrovska un VIENOTĪBAS vadītās valdības panākumus valsts izvešanā no krīzes: „VIENOTĪBAI ir pamats būt gandarītai, ka mūsu Ministru prezidenta vadībā, VIENOTĪBAS valdība, sarežģītas koalīcijas apstākļos ir spējusi ne tikai apturēt dramatisku ekonomisko lejupslīdi, bet arī panākt priekšnoteikumus un uzsākt valsts izaugsmes procesu. Ir izdevies mobilizēt un pavērt apvāršņus daļā sabiedrības uzņēmīgās daļas. Esam sākuši iekarot pasauli.”

Noslēgumā Kristovskis uzsvēra, ka VIENOTĪBAS spēks sakņojas ciešā sadarbībā ar visiem, gan latviešiem, gan citu tautību pārstāvjiem, kas paļaujas, kalpo un attīsta mūsu valsti. „Mūsu spēks ir lēmumu viedumā un pragmatismā, Rietumu kultūras vērtībās, demokrātijā un nacionālas valsts pamatos! Tieši mūsdienīgs valsts patriotisms un uz nacionālām vērtībām balstīta ideoloģija nosaka un iedvesmo sabiedrību.”

Kā iepriekš ziņots, šodien, 6. augustā, Valkā norisinās partijas VIENOTĪBA dibināšanas sapulce.

Informāciju sagatavoja:
Laila Timrota
Apvienības VIENOTĪBA
preses sekretāre
Tālr.: 29373547
[email protected]

 

Dalies ar ziņu