Skip to main content

Kultūras ministre piektdien apmeklēs Nacionālās bibliotēkas ēkas būvlaukumu

Kultūras ministre Sarmīte Ēlerte piektdien, 17. decembrī plkst. 14:00 apmeklēs Latvijas Nacionālās bibliotēkas jaunās ēkas būvlaukumu Mūkusalas ielā 3, lai klātienē novērtētu būvdarbu progresu.

Kopā ar kultūras ministri būvlaukumu apmeklēs arī Latvijas Nacionālās bibliotēkas (LNB) pārstāvji un LNB Atbalsta biedrības pārstāvji. Par būvdarbu gaitu un paveikto bibliotēkas būvniecībā klātesošos informēs Nacionālās Būvkompāniju apvienības pārstāvis Valdis Koks.

Cienījamie žžurnālisti, aicinām jūs apmeklēt LNB būvlaukumu kopā ar kultūras ministri! Interesentiem lūdzam pieteikties līdz ceturtdienai, 16. decembrim plkst. 16:00, nosūtot uz e-pastu [email protected] savus personas datus (vārds, uzvārds, personas kods), kā arī auto numuru, ja plānojat ierasties ar automašīnu un novietot to būvlaukuma stāvvietā.

Decembrī tiek uzsākts darbs pie Latvijas Nacionālās bibliotēkas (LNB) jaunās ēkas metāla spices konstrukcijas, kas veidos 10., 11. un 12. stāvu. Šos stāvus LNB būvē veidos metāla karkass ar dzelzsbetona pārsegumu un tērauda kolonnām. Kad karkasa būvniecība būs pabeigta, drīz Gaismas pils varēs svinēt spāru svētkus.

Decembra mēnesī turpinās darbi pie ēkas inženiertīklu izbūves – elektrības, vājstrāvas, ūdensvada, kanalizācijas un apkures sistēmām, kā arī tiks uzsākta ventilācijas un dzesēšanas sistēmu izbūve.

Informāciju sagatavoja:
Andris Saulītis
Kultūras ministres padomnieks,
preses sekretārs
Tālr.: 26473310
[email protected]

Dalies ar ziņu