Skip to main content

Labklājības ministre apmeklēs Londonas Paralimpiskās spēles

Labklājības ministre Ilze Viņķele kopā ar insultu pārcietušo cilvēku un viņu radinieku psiholoģiskā atbalsta biedrības „Vigor” valdes priekšsēdētāju Marinu Kuzņecovu laikā no 5. līdz 7. septembrim atradīsies Londonā, kur apmeklēs Londonas Paralimpiskās spēles, tiksies ar sportistiem un vēros Latvijas sportistu sniegumu.

Plānots, ka 6. septembrī ministre un M. Kuzņecova vizītes laikā Londonā tiksies ar Latvijas vēstnieku Londonā Eduardu Stipro un vēstniecības darbiniekiem, apmeklēs Paralimpisko ciematu, lai tiktos ar Latvijas sportistiem, kā arī vēros Taigas Kantānes un Aigara Apiņa sniegumu diska mešanā un Edgara Kļaviņa startu 200m priekšskrējienos.

Marina Kuzņecova, uzzinot par iespēju doties līdzi ministrei uz Londonas Paralimpiskajām spēlēm, neslēpa savu prieku un atzina, ka tā viņai ir vienreizēja dāvana. M. Kuzņecovai ir Maģistra grāds Pedagoģijas zinātnē un viņa ir biedrības „Vigor” valdes priekšsēdētāja, kā arī programmas „Kaleidoskops: manu interešu pasaule” koordinatore, kura pati pārslimojusi insultu.

Vairāk informāciju par biedrību „Vigor” skatīt šeit.

Informāciju sagatavoja:
Kristīne Liepa
labklājības ministres padomniece sabiedrisko attiecību jautājumos
Tālr.: +371 26318021
E-pasts: [email protected]

Dalies ar ziņu