Skip to main content

Latvijā ieradīsies ES augstākās amatpersonas

Piektdien, 10.janvārī, Rīgā ieradīsies Eiropadomes priekšsēdētājs Hermans van Rompejs (Herman van Rompuy) un Eiropas Komisijas priekšsēdētājs Žozē Manuels Barrozu (José Manuel Barroso), lai tiktos ar Ministru prezidentu Valdi Dombrovski un piedalītos pasākumā par godu eiro ieviešanai Latvijā.
 
Tikšanās laikā ar Ministru prezidentu amatpersonas pārrunās aktuālākos ES dienaskārtības jautājumus – banku savienības izveide, tālāka Ekonomiskās un monetārās savienības stiprināšana un padziļināšana, gatavošanās Eiropas Parlamenta vēlēšanām un līdz tām vēl paveicamais Eiropas Komisijas darba programmas izpildē, gatavošanās Latvijas prezidentūrai ES Padomē un citi jautājumi. Pēc tikšanās plānota amatpersonu kopīga preses konference.
 
Svinīgajā pasākumā, kurā tiks simboliski atzīmēta Latvijas pievienošanās eirozonai, piedalīsies arī Eiropas Komisijas priekšsēdētāja vietnieks ekonomikas, monetāro lietu un eiro jautājumos Olli Rēns (Olli Rehn) un citas ārvalstu un Latvijas iestāžu vadošās amatpersonas.
 
Plašsaziņas līdzekļu pārstāvjus, kuri vēlas piedalīties 10.janvāra mediju iespējās, aicinām līdz šā gada 7.janvārim plkst. 16:00 pieteikties Valsts kancelejas Komunikācijas departamentā, sūtot e-pastu uz [email protected] vai zvanot pa tālruni: +371 67082922. Pieteikumā lūdzam norādīt vārdu, uzvārdu, pārstāvēto mediju, kontaktinformāciju un personas kodu.
 
10.janvāra mediju iespējas:
 
16:30
 
 
 
 
Līdz 16:00
Ministru prezidenta Valda Dombrovska, Eiropadomes priekšsēdētāja Hermana van Rompeja un Eiropas Komisijas priekšsēdētāja Žozē Manuela Barrozu preses konference par tikšanās laikā apspriesto.
Mediju dalība.
 
Mediju ierašanās, drošības pārbaude.
Vieta: Ministru kabinets, Preses konferenču zāle (3.st.) Brīvības bulvāris 36.
 
Pēc pasākuma medijiem tiks nodrošināts transports uz Mazo ģildi, kur notiks pasākums par godu eiro ieviešanai Latvijā. Lūdzam līdz 7.janvārim plkst.16:00 pieteikties transporta izmantošanai.
 
17:15
 
 
Līdz 16:55
Svinīgais pasākums par godu eiro ieviešanai Latvijā.
Mediju dalība, TV/foto iespēja.
 
Mediju ierašanās, drošības pārbaude.
Vieta: Mazā ģilde, Amatu iela 3/5.
 
 
Informācija par eiro ieviešanu Latvijā: www.eiro.lv


Papildu informācija:
Mārtiņš Panke
Ministru prezidenta preses sekretārs
Tālr.: +371 67082865, +371 26556965
[email protected]


Informāciju sagatavoja:
Diana Germane
Komunikācijas departamenta konsultante
Tālr. +371 67082922
[email protected]

Dalies ar ziņu