Skip to main content

Latvijas un Igaunijas premjeri uzsver abu valstu nākotnes sadarbības potenciālu

Piektdien, 10. decembrī Rīgā konferences ietvaros Latvijas Ministru prezidents Valdis Dombrovskis un Igaunijas Ministru prezidents Andruss Ansips uzsvēra abu valstu nākotnes sadarbības potenciālu.

Ministru prezidents Valdis Dombrovskis pateicās Igaunijas Ministru prezidentam A. Ansipam par dalību konferencē, jo ziņojuma ieviešanas procesā ir svarīgs abu valstu politiskā līmeņa atbalsts un līdzdalība. V. Dombrovskis minēja, ka sadarbības ziņojuma ideja radās no Igaunijas un Somijas sadarbības ziņojuma īstenošanas pozitīvajiem rezultātiem. Premjers uzsvēra, ka Latvija, balstoties uz iegūto pieredzi, perspektīvā plāno šādu ziņojuma izstrādi sadarbībā ar Lietuvu abu valstu attiecību stiprināšanā un paplašināšanā.

Igaunijas Ministru prezidents A. Ansips uzsvēra labās Igaunijas un Latvijas divpusējās attiecības, bet norādīja uz abu valstu potenciālu pilnveidot sadarbību visos līmeņos. Igaunijas premjers bija pārliecināts, ka sadarbības ziņojuma ieviešana pastiprinās abu valstu pozitīvās attiecības un radīs jaunas sadarbības iespējas.

Abi premjeri pateicās Latvijas un Igaunijas nākotnes sadarbības ziņojuma autoriem LR Ārlietu ministrijas politiskajam direktoram Andrim Razānam un Igaunijas ziņu aģentūras BNS direktoram Anvaram Samostam, kā arī konferences organizētajiem par ieguldīto darbu abu valstu divpusējo attiecību stiprināšanā.

Informāciju sagatavoja:
Līga Krapāne
Ministru prezidenta preses sekretāre
Tālr.: +371 67082865
[email protected]

Dalies ar ziņu