Skip to main content

Latvijas un Lietuvas premjeri pārrunās sadarbību enerģētikā

Piektdien, 2. decembrī, Ministru prezidents Valdis Dombrovskis dosies uz Lietuvu, lai darba vizītes ietvaros tiktos ar Lietuvas Ministru prezidentu Andrju Kubiļu (Andrius Kubilius). Premjeri spriedīs par sadarbību enerģētikas jomā, kā arī pārrunās aktuālo situāciju saistībā ar banku Snoras un Latvijas Krājbanku.

Vizītes laikā tiks izskatīts arī ziņojums par Latvijas un Lietuvas sadarbības perspektīvām, amatpersonas iepazīsies ar Visaginas atomelektrostacijas (AES) būvniecības plāniem, pārrunās virzību un apmeklēs Ignalinas AES.

Sākotnēji V. Dombrovska vizīte uz Lietuvu bija plānota 25. novembrī, taču, ņemot vērā nepieciešamību risināt situāciju Latvijas Krājbankā, Ministru prezidents to pārcēla uz 2. decembri. Premjeru vizītē pavadīs arī Latvijas vēstnieks Lietuvā Mārtiņš Virsis, Ekonomikas ministrijas valsts sekretārs Juris Pūce un Ārlietu ministrijas ģenerālinspektors, vēstnieks Alberts Sarkanis.

Mediju ievērībai: plašsaziņas līdzekļu pārstāvji, kuri plāno piedalīties pasākumā, aicināti akreditēties līdz ceturtdienai, 1.decembrim, plkst.16.00 uz e-pastu: [email protected] vai pa tālruni 67082922, norādot vārdu, uzvārdu, mediju, pases nr., adresi un kontaktus, kā arī aprīkojuma sarakstu.

Premjers Latvijā atgriezīsies piektdien, 2. decembrī.

Papildu informācija:
Mārtiņš Panke
Ministru prezidenta preses sekretārs
Tālr.: +371 67082865, +371 26556965
[email protected]

Informāciju sagatavoja:
Diana Germane
Valsts kancelejas
Komunikācijas departamenta konsultante
Tālr. +371 67082922
[email protected]

Dalies ar ziņu