Skip to main content

Latvijas un Ukrainas premjeri pārrunās ekonomiskās sadarbības uzlabošanu

Piektdien, 10. februārī, Ministru prezidents Valdis Dombrovskis tiekas ar Ukrainas premjerministru Mikolu Azarovu (Mykola Azarov). Amatpersonas spriedīs par iespējām uzlabot ekonomisko sadarbību, pārrunās tranzīta jautājumus, kā arī ES un Ukrainas attiecības. Tikšanās noslēgumā pušu pārstāvji parakstīs vairākus starpresoru līgumus.

Viens no parakstāmajiem dokumentiem ir Latvijas un Ukrainas Ekonomiskās sadarbības programma 2012. – 2013. gadam. Tā paredz padziļināt divpusējo ekonomisko, rūpniecisko un zinātniski – tehnisko sadarbību abpusējo interešu jomās un nosaka perspektīvākos virzienus turpmākai sadarbības attīstībai.

Tiks parakstīta arī Sadarbības programma zinātnē un tehnoloģijās, kā arī Saprašanās memorands starp Latvijas Investīciju attīstības aģentūru un Ukrainas Investīciju un nacionālo projektu aģentūru.

Ukrainas premjerministrs Latvijā ierodas oficiālajā vizītē. Vizītes ietvaros M.Azarovs arī tiksies ar Latvijas Valsts prezidentu Andri Bērziņu un Saeimas priekšsēdētāju Solvitu Āboltiņu. Šī būs pirmā Ukrainas premjerministra vizīte Latvijā kopš Latvijas neatkarības atjaunošanas.

 

Plašāka informācija par Latvijas sadarbību ar Ukrainu.

Plašsaziņas līdzekļu ievērībai:
Mediju dalība ziedu nolikšanas ceremonijā un pasākumos Ministru kabineta ēkā, piesakoties pa tālruni +371 67082922 vai rakstot [email protected]. Aicinām pieteikties līdz ceturtdienai, 9. februārim plkst. 14:00. Piesakoties, jānorāda vārds, uzvārds, personas kods, pārstāvētais medijs un kontaktinformācija.

Papildus informācija:
Mārtiņš Panke
Ministru prezidenta preses sekretārs
Tālr.: +371 67082865, +371 26556965
[email protected]

Informāciju sagatavoja:
Diana Germane
Valsts kancelejas
Komunikācijas departamenta konsultante
Tālr. +371 67082922, +371 67082922
[email protected]

 

Dalies ar ziņu