Skip to main content

Lielākā EP politiskā grupa gandarīta par Valda Dombrovska panākumiem Saeimas vēlēšanās

Lielākās un ietekmīgākās Eiropas Parlamenta ETP grupas (Eiropas Tautas partija) vadītājs Džozefs Dauls pauž gandarījumu par 10. Saeimas vēlēšanu rezultātiem Latvijā, kur uzvaru guvušas centriski labējās partijas (Pilsoniskā savienība, Jaunais Laiks, apvienība Vienotība), kas ir arī pārstāvēti šajā politiskajā frakcijā Eiropas Parlamentā.

Džozefs Dauls: "Latvijas Ministru prezidents Valdis Dombrovskis ir pierādījis, ka ir spēcīgs ārkārtas krīzes vadītājs un tālredzīgs politiķis. Latvijas pilsoņi viņam ir izteikuši lielu atbalstu ekonomiskās krīzes laikā. Man ir pārliecība, ka jaunā Valda Dombrovska valdība turpinās darbu pie spēcīgas un ilgspējīgas valsts ekonomikas veidošanas. Tas ir arī svarīgi stiprai Eiropai. Latvija, pieņemot grūtus un sarežģītus lēmumus ekonomikā, ir ļoti labs piemērs citām Eiropas Savienības valstīm."

"Kopš bijušais Eiropas Parlamenta Eiropas Tautas partijas grupas deputāts Valdis Dombrovskis vada Latvijas valdību, valsts ir pieņēmusi jauno ekonomisko situāciju un pamazām atgriezusies pie izaugsmes. Mēs varam tikai mācīties gan no Latvijas pagātnes, gan šodienas pieredzes, " pārliecināts Džozefs Dauls.

Dalies ar ziņu