Skip to main content

Norādot uz valsts interešu neievērošanu “airBaltic”, no amata atkāpjas aviosabiedrības padomes loceklis Uldis Martinsons

Nacionālās aviosabiedrības “airBaltic” padomes loceklis Uldis Martinsons atteicies no “airBaltic” padomes locekļa amata, neredzot šībrīza situācijā ne mazāko iespēju valsts interesēs mainīt lēmumu pieņemšanu aviosabiedrībā.

Valsts kā lielākā akcionāra tiesības nacionālajā aviosabiedrībā “airBaltic” netiek pienācīgi pārstāvētas un liedz nodrošināt aviosabiedrības darbības caurskatāmību un pilnīgu valsts interešu aizsardzību, iepazīstoties ar “airBaltic” akcionāru līgumu, piedāvāto konfidencialitātes līgumu, kā arī “airBaltic” valdes priekšsēdētāja Bertolta Flika darba stilu, secina “airBaltic” padomes loceklis Uldis Martinsons.

Valstij ir jāpanāk akcionāru līguma pārskatīšana, lai valsts pārstāvjiem būtu reālas tiesības pārstāvēt valsts intereses, tai skaitā tiesības par valstiski svarīgiem lēmumiem informēt gan valsti kā galveno akciju turētāju, gan sabiedrību. Pretējā gadījumā tā ir valsts līdzekļu izšķērdēšana padomes algošanai par nekā nedarīšanu, norāda Martinsons.


 

Dalies ar ziņu