Skip to main content

Lolita Čigāne un VIENOTĪBAS jaunieši uz Valku dosies ar vilcienu

VIENOTĪBAS jaunieši un Saeimas deputāte Lolita Čigāne uz VIENOTĪBAS partijas dibināšanas sapulci 6. augustā dosies ar vilcienu Rīga – Valka. Šī brauciena laikā apliecināsim savu jaunības spēku, enerģiju un atbalstu vienas partijas VIENOTĪBA izveidei. Ceļojuma laikā būs dažādi notikumi, par kuriem informēsim fotogrāfijās un video, ko izplatīsim sociālajos tīklos un internetā, norāda VIENOTĪBAS jaunieši.

“Man jau kopš bērnības ir paticis braukt ar vilcienu – ritmiskā vilciena klaboņa rada īpašu atmosfēru, pa vagonu var pastaigāt, parunāties ar apkārtējiem. Turklāt tas ir arī videi draudzīgs un ekonomisks pārvietošanās veids. Brauciena mērķis ir pavadīt vairākas stundas diskutējot ar vilciena pasažieriem un VIENOTĪBAS jauniešiem par ikdienišķiem un arī politiskiem jautājumiem. Svarīgi ir tikties ar iedzīvotājiem viņiem ērtā vietā un laikā. Ceram patīkami pārsteigt vilciena pasažierus!" saka Saeimas deputāte Lolita Čigāne.

Nonākuši galā, dosimies uz pilsētas igauņu pusi – Valgu un pastāstīsim par tur satiktiem ļaudīm un viņu uzskatiem par līdzīgo un atšķirīgo starp latviešiem un igauņiem. Jautāsim, ko igauņi var mācīties no latviešiem un otrādi, uzdosim daudzus citus āķīgus un asprātīgus jautājumus – tā VIENOTĪBAS jaunieši.

VIENOTĪBAS jauniešu pieredzētajam varēsiet sekot mūsu twitter.com, draugiem.lv, facebook.com kontos un citās interneta vietnēs.

Informāciju sagatavoja:
Ivars Bandonis
VIENOTĪBAS jauniešu padome
Tālr.: 28878623

 

Dalies ar ziņu