Skip to main content

Loskutovs: VIENOTĪBAS spēks ir godīga politika un nesavtīgs darbs sabiedrības labā

Mēs būsim vienoti, ja katrs no mums varēs sev un savai sirdsapziņai pateikt, ka iesaistīšanās politikā ir kas vairāk nekā kārtējais biznesa projekts vai vēlme tikt siltā vietā ar labu atalgojumu, šodien partiju apvienību VIENOTĪBA dibināšanas kongresā uzsvēra partijas Sabiedrība Citai Politikai valdes loceklis Aleksejs Loskutovs.

„Cilvēki saka “politika nav tīra”, “vara sabojā cilvēku”… jā, bieži tā ir, bet tas krekls ir tik tīrs vai netīrs, cik tīri vai netīri mēs esam paši. Un tiem, kas saka, ka politika nav tīra ir iespēja iet politikā un pierādīt, ka arī politikā var strādāt godīgi un atbildīgi,” uzrunā pauda Loskutovs.

Ieejot politikā, galvenais ir nepazaudēt galveno – sirdsapziņu, godīgumu, spēju skatīties līdzcilvēku acīs. Ikvienam, kurš vēlas darboties politikā, jāatbild uz galveno jautājumu – kāpēc es esmu šeit? Tāpēc, ka gribu piedalīties. Tāpēc, ka mans un manu domubiedru darbs ir svarīgs, lai dzīve Latvijā būtu labāka, jo tā mums ir viena un kopīga, un es zinu, ka tad par saviem darbiem man nekad nebūs jākaunas savu bērnu priekšā, norādīja Loskutovs.

„Es ticu, ka vienotībā ir spēks. Tādā vienotībā, kas balstīta uz godīgu politiku un nesavtīgu darbu sabiedrības un savas valsts labā,” uzsvēra SCP pārstāvis.

Solvitas Āboltiņas runa VIENOTĪBAS dibināšanas kongresā

Aigara Štokenberga runa VIENOTĪBAS dibināšanas kongresā

Valda Dombrovska runa VIENOTĪBAS dibināšanas kongresa

Sandras Kalnietes runa VIENOTĪBAS dibināšanas kongresā

Ģirta Valda Kristovska runa VIENOTĪBAS dibināšanas kongresā

 

 

 

Dalies ar ziņu