Skip to main content

Štokenbergs: Paaudžu vienotība ļaus mūsu valstij pastāvēt mūžos

VIENOTĪBAS uzdevums ir vienot sašķelto sabiedrību, lai katra spējas dotu labumu, uzstājoties apvienības VIENOTĪBA dibināšanas kopsapulcē, uzsvēra partijas Sabiedrība Citai Politikai līdzpriekšsēdētājs Aigars Štokenbergs.

„Valsts tiek dibināta, lai noteiktā teritorijā nodrošinātu sabiedrības intereses. Solidāri palīdzētu tiem, kas valsti būvēja un atjaunoja. Mūsu vecākiem un vecvecākiem. Mūsu bērniem. Nevis katrs par sevi, bet paaudžu vienotība ir tā rīcība, kas ļaus mūsu valstij pastāvēt mūžos,” norādīja SCP līdzpriekšsēdētājs.

Politiķu uzdevums ir saprast, kā mainās valsts, cilvēki un to vajadzības. Šobrīd sabiedrība pamatoti identificē politiķus ar lielkapitāla un lielā biznesa pārstāvjiem, kuriem esošā politika patiesi ir bijusi neredzēti izdevīga. Šādi veidojas plaisa starp sabiedrību un politiķiem, starp bagātniekiem bentlijos un vecu māmuļu slimnīcas gaitenī. Šo plaisu nav iespējams likvidēt ar kādu sabiedrisko attiecību akciju vai kādu jaunu valdību, šo plaisu ir iespējams likvidēt vienīgi ar pilnīgi citu politiku,” uzrunā norādīja Štokenbergs.

2010.gads ir Eiropas gads cīņai pret nabadzību un sociālo atstumtību. VIENOTĪBAS vērtības, rietumu izvēle, sociāli atbildīga politika, nozīmē darbus un rīcību, lai iekļautu ikvienu. Lai pārvarētu nabadzību un vienaldzību. 2010. gads ir Eiropas gads cīņai pret nabadzību un sociālo atstumtību. Vienotības vērtības, Rietumu izvēle, sociāla atbildīga politika, tā nozīmē darbus un rīcību, lai iekļautu ikvienu. Lai pārvarētu nabadzību un vienaldzību. Lai vairotu vidusšķiru. Lai nostiprinātu pašus mūsu valsts pamatus. Nodokļu politika un budžets ir mūsu instrumenti, kas jāliek lietā, jau tagad gatavojot budžetu, un lai to pieņemtu nekavējoties pēc vēlēšanām 2010. gada novembrī, uzsvēra SCP līdzpriekšsēdētājs.
 

Aigara Štokenberga runa VIENOTĪBAS dibināšanas kongresā

Dalies ar ziņu