Skip to main content

LR Ministru prezidenta publiskā lekcija Banku augstskolā

Šī gada 8. septembrī plkst. 15:30 Banku augstskolā notiks Latvijas Republikas Ministru prezidenta Valda Dombrovska publiskā lekcija – „No finanšu stabilizācijas uz stabilu attīstību”.

Ministru prezidents Valdis Dombrovskis atzīst, ka starptautiski pazīstami ekonomisti un eksperti atzinuši Latviju kā paraugu ekonomiskās krīzes pārvarēšanā. Valdība īsā laika periodā ir īstenojusi būtisku budžeta konsolidāciju un strukturālās reformas, lai panāktu pakāpenisku, stabilu un ilgspējīgu valsts attīstību, ko arī apraksta Andres Aslund un Valdis Dombrovskis grāmatā „How Latvia Came through the Financial Crisis”.

Publiskās lekcijas laikā klausītāji varēs iepazīsties, ar krīzes pārvarēšanas periodu saistītiem jautājumiem, Latvijas un Baltijas gatavību otrajam krīzes vilnim, par ko bažas saistībā ar ASV finanšu tirgiem, kā arī banku iespējām šajā periodā.

Valda Dombrovska publiskā lekcija notiks Banku augstskolā, K. Valdemāra ielā 161, Konferenču zālē 1. stāvā. Lekcija ir bez maksas un iepriekšēja pieteikšanās nav nepieciešama. Interesentiem būs iespēja uzdot jautājumus, kā arī iesaistīties diskusijā.

Banku augstskola vēlas dot savu ieguldījumu sabiedrības izglītošanā par finanšu un ekonomikas jautājumiem, tāpēc arī šajā studiju gadā tupina organizēt bezmaksas publiskās lekcijas, kas veiksmīgi tika uzsāktas 2008. gada nogalē. Aizvadītajā studiju gadā Banku augstskolā ar publiskajām lekcijām-diskusijām uzstājās ne tikai Banku augstskolas docētāji, bet arī pazīstami eksperti no finanšu sektora, kā arī vieslektori no ārvalstīm.

Informācijas avots:
http://www.ba.lv/node/2439

 

Dalies ar ziņu