Skip to main content

Matīss piedalīsies diskusijās par Latgales reģiona attīstības iespējām

Satiksmes ministrs Anrijs Matīss 15. un 16. maijā piedalīsies Daugavpilī notiekošās diskusijās, kas veltītas Latgales reģiona attīstības perspektīvām, galvenajiem izaicinājumiem un starptautiskās sadarbības iespējām.

Ceturtdien, 15.maijā, ministrs piedalīsies Latgales plānošanas reģiona attīstības padomes sēdē, kur paredzēta diskusija ar Latgales plānošanas reģiona pašvaldību vadītājiem.

Tāpat ceturtdien A.Matīss piedalīsies Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) un Latgales plānošanas reģiona rīkotajā konferencē „Latgale – izaicinājumi un iespējas”. Konferencē ministrs pievērsīsies Latgales reģionālam aktuāliem autoceļu un dzelzceļa attīstības jautājumiem, kā arī šī Eiropas Savienības (ES) plānošanas perioda 2014.-2020.gadam ietvaros Latgales reģionā īstenojamiem projektiem.

Savukārt piektdien, 16.maijā, satiksmes ministrs piedalīsies III Starptautiskajā Austrumbaltijas Biznesa forumā, ko organizē Daugavpils pilsētas dome sadarbībā ar Polijas Republikas vēstniecību Rīgā, VARAM, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru un Latvijas tirdzniecības un rūpniecības kameru. Tajā paredzēts apskatīt tādas tēmas kā, piemēram, Daugavpils nozīme Austrumbaltijas ceļu tīklā, Polijas biznesa vide un sadarbības iespējas ar tās uzņēmumiem, Latvijas investīciju vide u.c.

A.Matīsu vizītē Daugavpilī pavadīs ministra padomniece Karīna Korna, VAS „Latvijas Valsts ceļi” valdes priekšsēdētājs Jānis Lange un VAS „Latvijas Dzelzceļš” valdes priekšsēdētājs Uģis Magonis.

Papildus informācija:
Satiksmes ministrijas Komunikācijas nodaļa
Tālr.: 67028370
E-pasts: [email protected]

 

Dalies ar ziņu