Skip to main content

Ministru prezidenta apsveikums Zinību dienā un jaunā mācību gada sākumā

1. septembrī sākas jauns mācību posms, nesot jaunas zināšanas, jaunus sasniegumus un jaunus mērķus. No Jums pašiem būs atkarīgs tas, vai šis mācību gads būs vēl viens pakāpiens pretim Jūsu panākumiem.

Mēs dzīvojam laikā, kad pasaule kļūst aizvien pieejamāka un iespēju – aizvien vairāk. Mūsdienās valsts vislielākā bagātība ir cilvēki un to talanti. Vislielāko uzplaukumu piedzīvo tās valstis, kuras savus talantus spēj labāk attīstīt un noturēt. Šajā ziņā Latvija ir ļoti bagāta valsts, un daudzās jomās sportā, zinātnē un uzņēmējdarbībā veiksmīgi konkurējam ar pasaules lielvarām visaugstākajā līmenī. Tas ir iespējams, pateicoties zinātkārei, radošumam un vēlmei sevi pilnveidot un sasniegt aizvien augstākus mērķus. Šīs ir vērtības, kas mums jātur godā.

Mūsu zināšanas, prasmes un talanti ir atslēga uz panākumiem un labklājību gan katram individuāli, gan valstij kopumā, un darbs, ko šodien ieguldīsiet savu zināšanu papildināšanā un savu talantu pilnveidošanā, jums nākotnē atmaksāsies simtkārtīgi.

Sveicu visus Latvijas skolēnus un studentus, kā arī pedagogus un vecākus Zinību dienā un vēlu, lai jaunais mācību gads ir radošs, lai pietiek iedvesmas, un darbs nes gandarījumu!

Ar cieņu,
Latvijas Republikas Ministru prezidents
Valdis Dombrovskis

 

Dalies ar ziņu