Skip to main content

Premjers apmeklēs GroGlass un Sidrabe

Piektdien, 2. septembrī, Ministru prezidents Valdis Dombrovskis apmeklēs augsto tehnoloģiju eksporta uzņēmumus GroGlass un Sidrabe, lai ar uzņēmumu vadību apspriestu svarīgākos uzņēmējdarbības vides aktivizēšanas jautājumus, tai skaitā valsts atbalstu eksportam.

Plkst. 12:45-13:40 plānota GroGlass un Sidrabe ražotnes apskate, kur paredzēta arī TV/foto iespēja. Norises vieta: Krustpils iela 17, Rīga.

Mediju dalība, piesakoties pa tālruni +371 67082922 vai rakstot [email protected] Aicinām pieteikties līdz piektdienai, 2.septembrim, plkst.10.00.

Uzņēmumi krīzes gadu laikā spējuši palielināt apgrozījumu un šobrīd vairāk kā 90% produkcijas eksportē, galvenokārt uz Eiropas Savienību, ASV un Japānu. Katrā uzņēmumā ir vairāk nekā 90 darbinieku.

Par GroGlass:
SIA „GroGlass” ir unikāla progresīvo tehnoloģiju rūpnīca, kur ražo optiskos vakuumpārklājumus liela izmēra stiklam. „GroGlass" tehnoloģijas – optisku stikla vakuuma nanopārklājumu ražošanas procesu – izstrādāja un attīstīja AS "Sidrabe", kas ir viens no pasaules līderiem vakuuma pārklājumu tehnoloģiju ražošanā un procesu inženierijā. Rūpnīca tika atklāta 2004.gadā. Plašāka informācija par GroGlass uzņēmumu: http://www.groglass.com
Fakti par SIA GroGlass

Par Sidrabe:
A/S „Sidrabe” ir augsto tehnoloģiju ražotne, kas izstrādā unikālas vakuuma pārklājumu iekārtas atbilstoši individuālā pasūtījuma specifikācijai, konstrukcijai un tehnoloģijai. Papildus uzņēmums veic pētnieciski zinātnisko līgumdarbu izpildi, konstruktīvo risinājumu dokumentācijas izstrādi, iekārtu atsevišķu elementu ražošanu u.c. Uzņēmums dibināts 1962.gadā. Informācija par Sidrabe uzņēmumu.
Fakti par A/S Sidrabe

Informāciju sagatavoja:
Mārtiņš Panke
Ministru prezidenta preses sekretārs
Tālr.: +371 67082865, +371 26556965
[email protected]

 

Dalies ar ziņu