Skip to main content

Ministru prezidentam Ēnu dienā būs piecas „ēnas”

16. februārī, „Ēnu dienas” ietvaros, pieci vidusskolēni kļūs par Ministru prezidenta Valda Dombrovska „ēnām”, lai iepazītos ar premjera ikdienas darba pienākumiem.

Ministru prezidenta darbam visas dienas garumā sekos pieci vidusskolēni – Reinis Tenis no Rīgas pilsētas 2. ģimnāzijas, Laimdota Jarmuševiča no Daugavpils Valsts ģimnāzijas, Ints Skaldis no Liepājas Valsts 1. ģimnāzijas, Elīna Muceniece no Rīgas Valsts 3. ģimnāzijas, kā arī Matīss Dravnieks no Rīgas 6.vidusskolas.

Skolēniem būs iespēja sekot premjera darba kārtībai jau no pulksten 7.00, kad Ministru prezidents sniegs interviju Latvijas Radio. „Ēnas” piedalīsies arī premjera intervijā telekompānijā LNT. Pulksten 9.00 notiks Ministru prezidenta vadītā Lielo un stratēģiski nozīmīgo investīciju projektu koordinācijas padomes sēdē. Tā kā sēde ir slēgta, tās laikā premjera un sēdes dalībnieku, kuru starpā ir ekonomikas, satiksmes, vides aizsardzības un reģionālās attīstības, finanšu un zemkopības ministri, „ēnas” dosies ekskursijā pa Ministru kabineta ēku, iepazīsies ar Ministru kabineta vēsturi un valdības lēmumu pieņemšanas procesu.

Dienas turpinājumā „ēnas” dosies uz Rīgas pili, kur notiks Ministru prezidenta tikšanās ar Valsts prezidentu Valdi Zatleru, savukārt, noslēdzot sekošanu valdības vadītājam, skolēni piedalīsies „Ēnu dienas” preses konferencē.
Skolēniem būs iespēja uzzināt par Ministru prezidenta darba pienākumiem un uzdot sev interesējošos jautājumus.
„Ēnu dienas” ietvaros Valsts kancelejā, iestādes direktorei sekos divas ēnas – Santa Bogdanova no Irlavas vidusskolas un Diāna Veličko no Rīgas Rīnūžu vidusskolas.

Mediju ievērībai!
Pēc Lielo un stratēģiski nozīmīgo investīciju projektu koordinācijas padomes sēdes (aptuveni pulksten 10.30 – 11.00) Ministru kabineta ēkas foajē (1. stāvā) paredzēta kopīga Ministru prezidenta, ministru un 31 „Ēnu dienas” dalībnieka fotografēšanās, TV/foto iespēja un „Ēnu dienas” dalībnieku tikšanās ar žurnālistiem. Iepriekš saskaņojot, mediju pārstāvji ir aicināti sekot „ēnu” gaitām.

Plašsaziņas līdzekļu pārstāvjus, kuri nav akreditēti darbam Ministru kabinetā, lūdzam pieteikt caurlaidi Valsts kancelejas Komunikācijas departamentā pa tālruni: 67082828.


Informāciju sagatavoja:
Gatis Tauriņš
Valsts kancelejas
Komunikācijas departamenta konsultants
Tālr.: 67082828
[email protected]

Dalies ar ziņu