Skip to main content

Ministru prezidente apmeklē uzņēmumu SIA “GroGlass” un piedalās LTRK padomes sēdē

FOTO no tikšanās

Piektdien, 5.jūnijā, Ministru prezidente Laimdota Straujuma Rīgā apmeklēja uzņēmumu SIA „GroGlass”, kurš ražo augstas kvalitātes stiklu un eksportē uz dažādām pasaules valstīm.

Uzņēmuma vadība informēja, ka lielu uzmanību pievērš pētniecībai un sadarbībai ar zinātnes jomu, t.sk., Latvijas Universitātes Cietvielu fizikas institūtu. Uzņēmuma klientu vidū ir dažādu valstu muzeji, veikali u.c. Pēc uzņēmuma pārstāvju sacītā, ik 90.sekundi pasaulē tiek ierāmēts kāds mākslas darbs, izmantojot uzņēmuma SIA „GroGrass” tā saucamo „neredzamo stiklu”.

Ministru prezidente augstu novērtēja, ka šāds uzņēmums darbojas inovatīvā jomā, izmantojot zinātnes atklājumus. „Jūsu darbs ir ļoti iedvesmojošs citiem uzņēmīgiem cilvēkiem Latvijā, darbojoties ar pievienotās vērtības produktu radīšanu,” sacīja Laimdota Straujuma.

Pēc vizītes Ministru prezidente Laimdota Straujuma piedalījās Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) padomes sēdē, kas notika uzņēmumā „GroGlass”.

Sēdes laikā Ministru prezidente uzklausīja LRTK aktuālos tematus un ieteikumus valdības darbam dažādos konkrētos jautājumus. Tika pārrunāti tādi jautājumi kā nodokļu ilgtermiņa politikas veidošana, birokrātijas mazināšana, ierēdniecības darba kvalitāte un atbildības celšana, ēnu ekonomikas samazināšana, atbalsts uzņēmumiem, kas ražo augstas pievienotās vērtības produktus.

Abas puses uzsvēra turpmāku ciešu dialogu starp valdību un LRTK kā ļoti būtisku, lai strādātu pie mērķtiecīgas valsts izaugsmes un uzņēmējdarbības vides uzlabošanas. „Es absolūti esmu par dialogu un uz rezultātu vērstu rīcību, un pateicos jums par šo kārtējo tikšanās iespēju, kurā nepastarpināti var uzklausīt jūsu viedokļus un ieteikumus par dažādu ministriju darbu un nepieciešamajiem uzdevumiem uzņēmējdarbības veicināšanā, kas ir tik svarīga Latvijas ilgtermiņa izaugsmei,” sacīja L.Straujuma.

Informāciju sagatavoja:
Aiva Rozenberga
Ministru prezidentes preses sekretāre
Tālr.: 29462451
E-pasts: [email protected]

Dalies ar ziņu